تور امارات


قیمت تور امارات

تورهای پیشنهادی

ویدیو گردشگری امارات

امارات در واژگان عربی به معنای شیخ نشین است و عبارت امارات متحده عربی به معنی شیخ نشینان متحد عربی می باشد. امارات متحده عربی کشوری در کنار خلیج فارس است که از مجموعه اتحاد 7 شیخ ‌نشین در سال 1971 میلادی تشکیل شد و علت نامگذاری هم به همین منظور است. هفت شیخ ‌نشین این کشور شامل ابوظبی، دوبی، شارجه، راس‌ الخیمه، فجیره، ام‌ القوین و عجمان می باشد و مهمتر اینکه ابوظبی بزرگترین شیخ ‌نشین آن است و دومین شیخ ‌نشین شهر دبی است که بیشترین جاذبه های شگفت انگیز این کشور در شهر دبی قرار گرفته است.

بهترین زمان سفر به امارات

مارس تا ژوئن

 

بهار

اطراف کشور امارات را صحرا فرا گرفته است و برخلاف بخش ‌های دیگر دنیا، خبری از شکوفه‌ های بهاری در این کشور نمی باشد؛ اما بهار را در این کشور با آب‌ و هوای عالی و روزهای آفتابی تجربه خواهید کرد. مارس و آوریل یعنی بازه زمانی 10 اسفند تا 10 اردیبهشت فصل بهار در این کشور به شمار می ‌آید و یکی از بهترین زمان‌ ها برای سفر به این مقصد است؛ این بازه بهترین فرصت برای تجربه تفریحات هیجان انگیز و لذت بردن از تفریحات آبی است.

ژوئن تا سپتامبر

 

تابستان

تابستان امارات طولانی و بسیار داغ است و از ماه ژوئن تا اوت یعنی 11 خرداد تا 9 شهریور ماه ادامه دارد. روزهای بلندی را تجربه میکنید و بیش از 13 ساعت خورشید می ‌تابد. برای تفریحات آبی؛ استخرها و سواحل آن می ‌توانید روی اوایل صبح و عصر بروید و تابستان از طرفی بهترین زمان برای بازدید از جاهای دیدنی مانند پارک ‌های موضوعی است که تورهای امارات در این فصل رد پایین ترین نرخ خود قرار می گیرد چرا که فصل خلوت گردشگری است و با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نیستید.

سپتامبر تا دسامبر

 

پاییز

در این مقصد 10 شهریور تا 9 آبان ماه را می ‌توان به ‌عنوان پاییز در نظر گرفت؛ البته باید این موضوع را مد نظر داشته باشید که برخلاف سایر کشورهای دنیا، خبری از برگ ‌های رنگارنگ پاییزی در اینجا نبوده و در عین حال کاهش چشمگیری در دمای هوا شاهد خواهیم بود. گرمای طاقت ‌فرسای هوا تمام شده و دوباره می ‌توانید به انجام تفریحاتی آبی و هیجان انگیز فکر کنید. امارات در این فصل میزبان جشنواره ‌های فرهنگی مختلفی در شهر دبی می ‌شود که باعث شده زمان هیجان ‌انگیزی برای سفر با تور امارات باشد.

مارس تا ژوئن

 

زمستان

زمستان در این کشور از 10 آبان شروع می ‌شود و تا فوریه یعنی 9 اسفند ماه ادامه خواهد داشت. این فصل بهترین زمان برای افرادی است که برف و دمای به‌ شدت پایین را دوست ندارند. زمستان دبی، فصل لذت بردن از تفریحات فضاهای آبی، رفتن به کویر و شرکت در فعالیت ‌های ماجراجویانه امارات است. البته دریا در این فصل سرد است و شنا کردن توصیه نمی ‌شود؛ اما در عوض این فصل زمان مناسبی برای شرکت در فستیوال ‌ها، رویدادها و فستیوال ‌های خرید است که هر مسافری با هر سلیقه ‌ای را راضی می ‌کنند.

اطلاعات سفر

 

 • تلفن پیش شماره : 971+
 • اختلاف ساعت اختلاف ساعت با ایران : 0:30+
 • واحد پول واحد پول : درهم
 • پلیس  پلیس : 999
 • طول پرواز طول پرواز  : 3 ساعت و 10 دقیقه
 • ویزا  ویزا : دارد
 • زبان رسمی زبان رسمی : عربی
 • مذهب مذهب : مسلمان

درباره تور امارات

 

امارات در واژگان عربی به معنای شیخ نشین می باشد و عبارت امارات متحده عربی به معنی شیخ نشینان متحد عربی می باشد. امارات متحده عربی کشوری در کنار خلیج فارس است که از مجموعه ی اتحاد ۷ شیخ ‌نشین در سال ۱۹۷۱ تشکیل شد و علت نامگذاری هم به همین منظور می باشد. امارات کشوری است در جنوب غربی قاره آسیا و در ناحیه شرقی شبه جزیره عربستان واقع گردیده. این کشور از شرق با عمان و از جنوب با عربستان سعودی مرز زمینی دارد. امارات متحده عربی با قطر و ایران هم از طریق آب‌ های خلیج فارس همسایه است. جالب است بدانید که هفت شیخ نشین امارات شامل ابوظبی، دبی، شارجه، راس الخیمه، فجیره، ام القوین و عجمان است. ابوظبی بزرگترین و دومین شیخ نشین دبی می باشد.

 

درباره تور امارات

 

کشور امارات که حدود یک قرن پیش چیزی جز شن های ساحلی و قلعه های فرو ریخته نبوده، اما امروزه به یکی از مدرن ترین و بروزترین کشورهای دنیا تبدیل شده و جزو کشوری نفت خیز و ثروتمندی است که لوکس ترین هتل ها با معماری های بی نظیر در این کشور به وفور دیده می شود. بلندترین ساختمان در جهان متعلق به این کشور می باشد و جزیره ای به شکل نخل که به مکانی برای افراد ثروتمند جهان تبدیل شده است. این کشور از 7 امارت امیر نشین متشکل شده اما دو امارت دبی و ابوظبی بیشترین توجه گردشگران را به خود جذب می نماید.

راهنمای اخذ ویزا توریستی امارات، شرایط ویزا امارات چگونه است؟

 

ویزای امارات معمولا در قالب تور دبی صادر می ‌شود و اما به شرط ارائه چک و یا ضمانت نامه بانکی نیز می ‌توانید موفق به اخذ ویزای انفرادی دبی هم بشوید. در حال حاضر ویزای دبی به صورت الکترونیکی و از طریق یک کفیل (آژانس مسافرتی و یا کارگزار) اقدام می شود و نیز مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزای فوری دبی، ۷ روز کاری می‌ باشد. البته توجه داشته باشید که برای اخذ ویزای امارات هم مثل هر ویزای دیگر باید بدانید چه ویزایی برای سفرتان مناسب ‌تر است. در ضمن کشور امارات چند مدل ویزا برای مسافران صادر می‌ کند: ویزای چهارده روزه، یک ماهه و ویزای سه ماهه امارات که حتما باید از طریق کارگزار برای آن اقدام نمایید.

توجه: شما مسافران بعد از صدور هر نوع ویزا 2 ماه فرصت دارید وارد خاک امارات بشوید و اگر در این زمان از ویزا خود استفاده نکنید باید دوباره برای اخذ ویزا اقدام نمایید و در صورتی که اعتبار ویزا تمام شود و شما خاک کشور امارات را ترک نکنید، در ازای هر روز اقامت غیرقانونی صدهزار درهم جریمه خواهید شد و با هر کدام از ویزاهای توریستی امارات می ‌توانید به تمامی شهرهای این کشور سفر کنید.

 

ویزا امارات

شرایط و مدارک لازم برای سفر به امارات

 

در ابتدا توجه داشته باشید که نیازی به ترجمه مدارک ویزای دبی نیست و ارائه اصل آن ‌ها هم کفایت می‌ کند. ضمنا پیشنهاد می کنیم که برای تحویل مدارک درخواست ویزا به هیچ عنوان خودتان اقدام نکنید و یا به سفارت امارات مراجعه نکنید؛ چرا که درخواست ویزای دبی حتما باید از طریق یک کفیل همان آژانس مسافرتی یا کارگزار انجام شود.

در ادامه چک لیست مدارک ویزای دبی به شرح زیر می ‌باشد.

 • فرم درخواست ویزای امارات
 • ارائه اصل پاسپورت متقاضی به همراه حداقل 7 ماه اعتبار
 • عکس 3*4  با پس زمینه سفید
 • کپی پشت و روی کارت ملی متقاضی
 • کپی از تمامی صفحات شناسنامه متقاضی
 • واچر هتل محل اقامت
 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • ارائه چک و ضمانت نامه بازگشت (در صورتی که درخواست ویزای انفرادی داشته باشید)

 

ویزای امارات کی باز میشود؟


در ایام اپیدمی کرونا، در خصوص لغو ویزای امارات، سوالات زیادی در ذهن مسافران مقاصد خارجی نقش بسته است که یکی از کشورها امارات متحده عربی است که متقاضیان زیادی این سوال را دارند که ویزای امارات کی باز می شود؟ باید بگوییم که در حال حاظر کشور امارات، هیچ ویزای توریستی را صادر نمی کند. شما تنها در صورتی می توانید از به خاک کشور امارات وارد شوید که شهروند امارات یا دارای اقامت با ویزای معتبر داشته باشید و همچنین تا اطلاع ثانوی افراد دارای دیگر انواع ویزا نمی توانند وارد ابوظبی یا شهرهای دیگر مثل دبی شوند.

 

انواع ویزا امارات

 

 • ویزای توریستی امارات
 • ویزای درمانی امارات
 • eVisa برای ساکنان GCC (شورای همکاری خلیج فارس)
 • ویزای بازنشستگی
 • ویزای تحصیلی امارات
 • ویزای ترانزیت یا عبور و مرور
 • ویزای کاری امارات
 • ویزای تجاری امارات

 

هزینه ویزای توریستی امارات چقدر است؟

 

 • ویزای 14 روزه عادی   290 درهم
 • ویزای 14 روزه فوری   390 درهم
 • یک ماهه مولتی   790 درهم
 • یک ماهه عادی   330 درهم
 • ویزای سه ماهه عادی    790 درهم
 • ویزای سه ماهه مولتی   1850 درهم

 

هزینه اخذ ویزای امارات

 

مدت جوابدهی به درخواست ویزای امارات و مدت اعتبار آن


ویزای دبی به 2 صورت عادی و فوری درخواست داده میشود. مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزای فوری دبی، سه روز کاری و مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزای عادی دبی، هفت روز کاری است و نیز توجه داشته باشید که در صورت درخواست ویزای سینگل توریستی، مدت اعتبار آن 14 روز خواهد بود.

قیمت ارزان تور امارات، نحوه تعیین قیمت تور امارات چگونه است؟

 

قیمت ارزان تور امارات به عوامل مختلفی همچون: رزرو بهترین و مناسب ترین هتل های همراه با وعده های غذایی، بلیط رفت و برگشت هواپیما، نوع خدماتی که ارائه میشود. ترانسفر فرودگاهی برای رفت و برگشت، بیمه مسافرتی، تور لیدر فارسی زبان کاملا مسلط به زبان انگلیسی، گشت شهری رایگان و ارائه سیم کارت و بسیاری از موارد دیگر بستگی خواهد داشت و نامی گشت با ارائه خدماتی از قبیل رزرو تور امارات از تهران و شهرستان، تور لحظه آخری امارات، تور ارزان امارات با ایرلاین های داخلی - خارجی سعی بر این دارد که سفری دلچسب و به یادماندنی برای شما عزیزان بسازد و برای رزرو تورهای مسافرتی امارات می توانید با مشخص نمودن تور لحظه آخری این مقصد و انتخاب تاریخ رفت و برگشت از میان تورهای نمایش داده شده در بالای همین صفحه، تور دلخواهتان را براحتی به صورت آنلاین رزرو نمایید.

 

قیمت تور امارات

 

نکته مهم : جالب است بدانید که قانون جدیدی در امارات با نام پرداخت مالیات هتل توسط گردشگران وضع شده که طبق این قانون مسافرانی که به امارات سفر می ‌کنند، مالیات هتل را خودشان باید پرداخت نمایید؛ مثلا اگر شما یک خانواده 3 نفری هستید و در یک هتل 4 ستاره به مدت 6 شب اقامت دارید باید مبلغی معادل 450 درهم برای مالیات هتل‌ ها پرداخت کنید! همچنین نرخ مالیات هتل ‌های امارات را می ‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

درجه هتل

مبلغ مالیات

طریقه پرداخت

3 ستاره ★★★

15 درهم

شبی – نفری

4 ستاره ★★★★

25 درهم

شبی – نفری

5 ستاره ★★★★★

30 درهم

شبی – نفری

 

تور ارزان امارات، تجربه سفری اقتصادی

 

راهکارهای بسیار متنوعی برای کاهش هزینه های سفر با تور امارات برای شما گردشگران وجود دارد. اولین مسئله انتخاب فصل مناسب جهت اقدام به سفر کردن است و اگر می توانید گرما و شرجی بیش از حد هوا را در این کشور تحمل کنید. تابستان فصل بسیار ارزان و خوبی برای شما بشمار می رود؛ چرا که قیمت پرواز و هتل ها به شدت کاهش یافته اند و آژانس های هواپیمایی آفرهای خوبی را بشما ارائه میکنند.

همچنین بهتر است تورهایی را انتخاب کنید که تعداد روزهای اقامت شان کمتر باشد، چرا که در این صورت هزینه کمتری جهت هتل و اقامت می پردازید. البته انتخاب هتل هم یک عامل موثر دیگر در هزینه تمام شده سفر شماست و سعی کنید در سفر به این کشور لوکس و زیبا از تجملات چشم بپوشید و هتل های ارزان و میان رده را انتخاب کنید تا قیمت تور امارات شما به نسبت پایین تر شود. در نهایت شما جهت خرید ارزانترین تور امارات میتوانید در تماس با کارشناسان با تجربه نامی گشت مشاوره و با اعلام شرایط و تاریخ سفر خود از زمان و قیمت تور ارزان این مقصد، از قیمت های واقعی مطلع شوید و ارزانترین نرخ تور مسافرتی این کشور را با ما تجربه کنید.

 

تور ارزان امارات

 

تور لحظه آخری امارات، انتخابی درست یا نادرست؟


احتمالا بارها نام تور لحظه آخری (Last Minute) را شنیده اید و برایتان این سوال پیش آمده که تور لحظه آخری امارات چیست؟ همان طور که از نام آن مشخص است تور لحظه آخری به توری گفته میشود که در یک حداقل فاصله زمانی تا تاریخ شروع تور معمولا بین 1 تا 2 روز مانده به تاریخ اتمام ثبت نام تور است که به همین علت سهمیه رزرو شده توسط آژانس های مسافرتی تکمیل نشده و آنها مجبور به فروش تورهای خود با 10 % تا 50 % پایین تر از قیمت ارزان واقعی که شامل تور ارزان امارات می باشند.

توجه داشته باشید که تورهای لحظه آخری بیشتر در ایام شلوغ و پرگردشگر به مسافران ارائه می شوند و گزینه ای همیشکی در تمامی ایام سال بشمار نمی رود؛ اما حسن تورهای لحظه آخری در این است که ارزان تر هستند و از نظر فنی هیچ تفاوتی با تورهای استاندارد ندارند و در ادامه تنها نقطه ضعف این تورهای لحظه آخری در این است که شما همیشه باید آماده سفر باشید و با توجه به اینکه شما نیاز به دریافت ویزا برای سفر به امارات دارید شاید این تور مناسب هر کسی نباشد، چرا که شاید پرواز یک روز یا چند ساعت دیگر باشد و مهمتر اینکه در صورت خریداری به هیچ عنوان مبلغ استرداد نخواهد شد چرا که این تورها چارتر هستند.

 

هزینه تور امارات چگونه محاسبه می شود؟


هزینه تور امارات به 3 پارامتر خطوط هوایی، هتل محل اقامت شما و نرخ روز درهم ارتباط مستقیمی دارد. با توجه به شرایط فعلی تنها 2 ایرلاین ماهان و ایران ایر به سمت دبی پرواز دارند. همچنین هزینه هتل‌ های امارات بر حسب درهم محاسبه می‌ شود و توجه داشته باشید که هتل محل اقامت شما هرچه به مرکز شهر نزدیک باشد باید هزینه بیشتری برای اقامت بپردازید و هرچه هتل شما از مرکز شهر دورتر باشد، هزینه کمتری برای اقامت می ‌پردازید. 

 

هزینه تور امارات

خدمات تور امارات

 

خدماتی که آژانس نامی گشت به شما ارائه می ‌کند به شرح زیر است و اینکه خدمات هر آژانسی امکان دارد در هر پکیجی متفاوت ارائه شود.

خدمات تور امارات عبارتند از:

 • اخذ ویزای امارات
 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • اقامت در هتل‌های 3، 4، 5 ستاره به همراه صبحانه (انتخاب هتل به عهده متقاضی می ‌باشد)
 • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
 • بیمه مسافرتی
 • راهنمای محلی
 • تور لیدر فارسی زبان

ارزان ترین زمان سفر به امارات

 

به طور کلی می توان گفت که ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین زمان سفر به امارات فصل تابستان است. شاید با توجه به شرایط آب و هوایی این مقصد این خبر خوبی برای مسافران نباشد، اما اگر از جمله گردشگرانی هستید که تنها در فصل تابستان می توانید به سفر بروید و سایر فصول از لحاظ کار یا تحصیل برای سفر کردنتان امکان پذیر نیست، شاید خبر خوبی باشد چون می توانید بهترین پروازها و هتل های لوکس این کشور را با قیمت ارزان و باورنکردنی رزرو کنید. اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که تنها ارزان و مقرون به صرفه بودن را در سفر در نظر نگیرید و سایر موارد در سفر موضوعاتی مهم و اساسی هستند.

پرواز های ایران به امارات

 

مدتی است که تعدادی از کشورهای همسایه و برخی از ایرلاین ‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا در پذیرش و جابجایی مسافران ایرانی محدودیت ‌هایی ایجاد کرده‌ اند که فعلا تنها افرادی که اقامت این کشور را دارند امکان سفر به این کشور را خواهند داشت. در ادامه شرکت های هواپیمایی امارات، ایران ایر و ماهان بیشترین پروازهای را به مقصد این کشور دارند و اما به صورت کلی و نرمال پروازهای ایران به سمت امارات متحده در 2 مقصد دبی و شارجه انجام می گردد که البته سهم شارجه از این پروازها بسیار کمتر است.

 

 • شرکت هواپیمایی امارات روزانه 4 پرواز در ساعات 4:25 صبح، 11 صبح، 18:35 عصر و در آخر 23:55 شب به مقصد دبی و فرودگاه بین المللی آل مکتوم انجام می شود.
 • شرکت هواپیمایی ایران ایر نیز هر روزه در ساعات 7 صبح و جمعه ها  18:25 عصر به مقصد دبی و فرودگاه بین المللی آل مکتوم پرواز دارد.
 • شرکت هواپیمایی ماهان نیز روزانه در ساعات 8 صبح و 18:15 عصر به مقصد دبی و فرودگاه بین المللی آل مکتوم پرواز دارند.
 • برای پرواز به سمت شارجه نیز در روزهای شنبه، سه شنبه، پنج شنبه و جمعه در ساعت 14:30 دقیقه به وقت ایران با پرواز های امارات و همچنین شرکت هواپیمایی ایر عربیا و یا فلای دبی انجام میشود نیز در فرودگاه بین المللی شارجه به زمین می نشیند.

 

پرواز های ایران به امارات

 

شرکت های هواپیمایی دیگری هم همچون: قشم ایر، زاگرس، فلای دبی و... هم به مقصد دبی پرواز دارند که برای اطلاعات بیشتر می توانید در صفحه اصلی سایت نامی گشت با وارد کردن اطلاعات از ایرلاین ها و ساعت پروازی شان مطلع شوید.

 

قیمت بلیط هواپیما به امارات


یکی از معیارهای مهم در قیمت بلیط هواپیما امارات، شرکت های هواپیمایی ارائه دهنده بلیط هواپیما هستند که در ارائه برخی خدمات با یکدیگر کاملا متفاوت می باشند. این تفاوت ها اغلب در کلاس های پروازی مختلف به چشم می خورند و منجر به تفاوت های چشمگیری در قیمت بلیط هواپیما امارات می شوند. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم حتما در هنگام رزرو اینترنتی بلیط هواپیما به مقصد دبی یا پایتخت این کشور به برند ایرلاین ارائه دهنده بلیط و نوع کلاس پروازی آن (بیزینس یا اکونومی) حتما دقت فرمایید.

فرودگاه های امارات متحده عربی را بشناسید

 

فرودگاه بین ‌المللی دبی | Dubai International Airport

فرودگاه دبی، نقش مهمی در اقتصاد این شهر ایفا می کند و امکانات متنوع و لوکسی را برای رفاه مسافران خود در نظر گرفته است. فرودگاه بین ‌المللی دبی، درست در 15 کیلومتری شمال شرقی مرکز شهر دبی قرار دارد و این فرودگاه، فرودگاه بین ‌المللی اصلی شهر دبی و مهمترین فرودگاه امارات به حساب می ‌آید. همچنین فرودگاه دبی در سال 2018 میلادی توانسته بود عنوان پررفت‌ و آمدترین فرودگاه جهان از نظر جابجایی مسافران بین‌ المللی به خود اختصاص داده است و به طور کلی جزو 5 فرودگاه شلوغ دنیا به شمار می ‌رود.

 

فرودگاه بین ‌المللی دبی

 

فرودگاه بین المللی ابوظبی امارات | Abu Dhabi International Airport


فرودگاه بین ‌المللی ابوظبی، تنها فرودگاه بین ‌المللی پایتخت کشور امارات متحده عربی، یعنی ابوظبی به شمار می ‌رود. همچنین دومین فرودگاه بزرگ کشور بعد از فرودگاه بین المللی دبی به حساب می آید و همچنین در سال 2014 میلادی این فرودگاه پذیرای بیش از 20 میلیون مسافر بوده است. در واقع این فروگاه به عنوان یکی از مهم ترین درگاه های ورود به کشور امارات شناخته می شود.

 

فرودگاه بین المللی ابوظبی امارات

 

فرودگاه بین المللی آل مکتوم | Al Maktoum International Airport


این فرودگاه دومین فرودگاه شهر دبی است که در دست احداث می باشد که سازمان بین المللی حمل و نقل هوایی آن را با کد DWC می ‌خواند، قرار است که به یکی از پر رفت و آمدترین و البته بزرگ ترین فرودگاه های کشور امارات تبدیل بشود. ضمنا این فرودگاه در شهر دبی قرار گرفته است و تا زمان احداث کامل آن دیگر زمان زیادی باقی نمانده و چه بسا که پروازهای شما مسافران عزیز به دبی به زودی و در سال های آینده در این فرودگاه به زمین بشیند.

 

فرودگاه بین المللی آل مکتوم

 

فرودگاه بین المللی شارجه | Sharjah International Airport


فرودگاه بین المللی شارجه، سومین فرودگاه بزرگ خاورمیانه است که مرکز بزرگ باربری های هوایی خاورمیانه بر حسب تن می باشد. فرودگاه بین المللی شارجه، پایگاه اصلی شرکت هواپیمایی ایر عربیا بوده و این فرودگاه یکی از فرودگاه های اصلی و مهم کشور امارات بشمار می رود و در تمامی جهان شناخته شده است. بزرگ ترین ویژگی فرودگاه شارجه برای مسافران این است که اگر هواپیمای پرواز دبی موجود نبود، می توانید با پرواز های فرودگاه شارجه به این شهر آمد و در عرض تنها 30 دقیقه به شهر دبی برسید.

 

فاصله هوایی امارات تا تهران چقدر است؟


سریع ترین زمان پرواز در پرواز های مستقیم از مبدا شهر تهران به مقصد دبی امارات 2 ساعت 10 دقیقه میباشد. همچنین فاصله هوایی تهران تا امارات با هواپیما 601 کیلومتر است و مسافت هوایی پرواز تهران به  امارات دبی 601 کیلومتر بوده که تهران و امارات دبی در فاصله 601 کیلومتری از یکدیگر قرار گرفته اند.

 

نحوه ترانسفر فرودگاهی در تور امارات


توجه داشته باشید یکی از خدمات اصلی مجموعه نامی گشت که در تور امارات دبی به شما ارائه خواهیم کرد، ترانسفر فرودگاهی می باشد. ترانسفر فرودگاهی زمانی که شما به هر کدام از فرودگاه های بین المللی امارات که در بالا به آنها اشاره کردیم می رسید. ترانسفر هتل مقصد با یک تابلو به اسم هتل یا نام آژانس منتظر شما است تا به همراهی آنها به سمت هتل محل اقامتتان بروید. لازم به ذکر است حتما ساعت ترانسفرهای برگشت را از تور لیدرهای خود مطلع شوید چرا که بر اساس شهر، منطقه هتل و روز و ساعت برگشت این ساعت می تواند کمی متفاوت باشد.

تور امارات از چه شهرهایی انجام می شود؟

 
 •  از تهران: همه روزه و با پرواز ایرانی ایران ایر، ماهان، فلای دبی، امارات و ایر عربیا برگزار می شود.
 •  از شیراز: سه روز در هفته با پرواز ایران ایر، ماهان و امارات برگزار می شود.
 •  از اصفهان: دو روز در هفته و با پرواز ایران ایر و ماهان ایر انجام می شود.
 •  از مشهد: دو روز در هفته با پرواز ماهان و ایران ایر انجام می شود.
 • از اهواز: سه روز در هفته با پرواز ایران ایر انجام می شود.
 •  از کیش: همه روزه و با پرواز کیش ایر انجام می شود.

ضمنا: برای خرید بلیط پرواز دبی، ابوظبی یا شارجه در هر زمان و از هر کجا که سکونت دارید با آژانس مسافرتی نامی گشت تماس بگیرید و بلیط پرواز امارات را براحتی رزرو نمایید.

شهر های توریستی و معروف امارات

 

امارات متحده عربی یکی از زیباترین و با امنیت ترین کشورهای جهان می باشد، شهرهای مهم امارات عبارتند از: ابوظبی، دبی، شارجه، عجمان، ام القوین، راس الخیمه، فجیره می باشد.

 

دبی، زیبا ترین و معروف ترین شهر دیدنی امارات متحده عربی

 

هر ساله بیش از 20 میلیون نفر مسافر به دبی سفر می کنند این در حالی است که جمعیت این شهر تنها 3٫14 میلیون نفر می باشد. میزان بالایی گردشگران و توریست های خارجی باعث شده تا امکانات و خدمات لوکسی برای آنان مهیا شود و سراسر شهر دبی به وضوح حس شود؛ از هتل ها گرفته تا رستوران های مختلف با بودجه های متفاوت در این شهر هست تا همه بتوانند در دبی اقامتی عالی داشته باشند و وجود ساختمان های سر به فلک کشیده و سازه های زیبا و لاکچری که درباره شان زیاد شنیده اید تنها جاذبه های جذاب دبی نیستند، بلکه زندگی در شهر بیش از 1000 سال قدمت دارد و بخش های اندکی از آن هنوز هم برجا مانده اند و امروز تبدیل به جاذبه های گردشگری متنوعی شده اند.

 

دبی، زیبا ترین و معروف ترین شهر دیدنی امارات متحده عربی

 

ابوظبی، پایتخت امارات متحده عربی


شهرت، محبوبیت و زیبایی دبی باعث شده تا گردشگران توجه کمتری را به ابوظبی داشته باشند، اما جالب است بدانید که جاذبه های دیدنی این پایتخت دیدنی دست کمی از دبی ندارد. حتی اگر به دنبال کسب تجربه ای فرهنگی تر از کشور امارات متحده عربی هستید؛ ابوظبی مقصد بهتری بشمار می رود و البته توجه داشته باشید که سفر به ابوظبی، با توجه به این که در مقطعی لقب دومین شهر گران جهان را داشت برای شما چندان ارزان نخواهد بود. همچنین مسجد مرحوم شیخ زاید، سواحل تماشایی، سرگرمی های مدرن مثل شهربازی فراری، محل برگزاری مسابقات فرمول ۱ و جاذبه های فرهنگی از جمله موزه لوور ابوظبی و ... جاذبه های زیبای این منطقه هستند و ابوظبی را به یکی از شهرهای دیدنی امارات متحده عربی بدل کرده است.

 

ابوظبی، پایتخت امارات متحده عربی

 

شارجه، قلب فرهنگی امارات متحده عربی


از سفر به شهر کوچک شارجه که به عنوان مرکز فرهنگی و آموزشی کشور شناخته می شود، نباید گذشت. از دانشگاه های زیبا گرفته تا موزه های جذاب و خارق العاده اش و دیگر دیدنی های این شهر باعث شده شارجه مکانی برای تجربه فرهنگ های متنوع و هنر امارات بشود. شارجه سومین شهر بزرگ کشور امارات است و از مزایای آن می توان به خلوت تر بودنش نسبت به دبی اشاره داشت و همچنین مراکز خرید و به ویژه بازار آبی آن نیز اجناس خوب و ارزان قیمتی برای فروش دارند که موجب محبوبیت شارجه میان عاشقان خرید شده است.

 

شارجه، قلب فرهنگی امارات

بهترین هتل های امارات کدامند؟

 

هتل های لوکس و 5 ستاره امارات

 • هتل برج العرب دبی | Buri Al Arab
 • هتل قصر امارات ابوظبی | Emirates Palace Hotel Abu Dhabi
 • هتل رکسوس باب البحر راس الخیمه | Rixos Bab Al Bahr
 • هتل کاخ امارات ابوظبی | Emirates Palace Hotel
 • هتل جمیرا در برج الاتحاد ابوظبی | Jumeirah at Etihad Towers Hote
 • هتل جمیرا امارات تاورز دبی | Jumeirah Emirates Tower
 • هتل کمپینسکی امارات مال دبی | Kempinski Hotel Mall
 • هتل شانگری لا دبی | Shangri La Hotel Dubai
 • هتل مینا السلام | Jumeirah Mina A'Salam
 • هتل آتلانتیس | Hotel Atlantis

 

هتل های لوکس و 5 ستاره امارات

 

هتل های 4 ستاره امارات

 

 • هتل فورچون گرند دبی امارات | Fortune Grand hotel
 • هتل امارات گرند دبی | Emirates Grand Hotel
 • هتل ویدا دبی | Vida Downtown
 • هتل رادیسون بلو دبی | Radisson Blu
 • هتل شراتون دبی | Sheraton
 • هتل آلوفت ابوظبی | Aloft Abu Dhabi

 

هتل های ارزان و 3 ستاره امارات

 

 • هتل سان اند سندز | Sun And Sands Downtown Hotel
 • هتل کلاریج دبی | Claridge Hotel
 • هتل سیلیکون اوسیس | Dubai Silicon Oasis Hotel
 • هتل سیتی مکس | Citymax Hotel Bur Dubai
 • هتل دریم پالاس | Dream Palace Hotel
 • هتل Kingsgate Hotel by Millennium

 

هتل های 7 ستاره امارات، مگه داریم؟

 

 • هتل هفت ستاره کاخ امارات ابوظبی | Emirates Palace Hotel​


در دنیا هتل های متنوعی در رده های گوناگونی وجود دارد که هر کدام بنا بر خدماتی که ارائه می دهند رتبه بندی می شوند که شاید برایتان جالب باشد بدانید که در سال های اخیر شاهد ساخته شدن هتل های 6 و 7 ستاره هم بوده ایم که تعدادشان انگشت شمار می باشد. اما تنها یک هتل 7 ستاره در جهان وجود دارد که بسیار لوکس و مجلل می باشد و بهترین خدمات ممکن را به مسافرانش ارائه می دهد که با نام هتل کاخ امارات ابوظبی شناخته می شود. این هتل، بهترین و گران ترین هتل در جهان است که با 3 میلیارد دلار ساخته شده است و هزینه اقامت یک شب در این هتل به 13 هزار دلار می رسد.

 

هتل های 7 ستاره امارات

 

 • هتل هفت ستاره برج العرب (Hotel Burj Al Arab)


خوب، نام برج العرب دبی را بارها قبلا شنیده اید. هتل برج العرب نزدیکترین فاصله به رتبه 7 ستاره جهان را دارد و این هتل باشکوه بر روی جزیره اختصاصی ساخته شده است و به گونه ای طراحی شده که شبیه بادبان به نظر می رسد. برج العرب در اصل افتخار دبی محسوب می شود و این هتل به تازگی شگفتی دیگری اضافه کرده و همان تراس برج العرب می باشد که شما را شگفت زده می کند.

 

•	هتل هفت ستاره برج العرب

 

امکانات هتل ها در امارات


در ابتدا لازم است بدانید که در شهرهای توریستی امارات طیف گسترده و متنوعی از هتل ها و اقامتگاه های مختلف با امکانات و خدمات متنوعی وجود دارد و بنا به 3، 4 یا 5 ستاره بودن هتل ها این امکانات با یکدیگر کاملا متفاوت می باشد. اگر ترجیح می دهید در هتل های متوسط رو به بالا اقامت داشته باشید می توانید از امکاناتی همچون:

صندوق امانات، فروشگاه، اینترنت وای ‌فای رایگان، محل سیگار کشیدن، رستوران، پارکینگ، استخر روباز، سونا، اسپا، ماساژ، بار، تراس، صبحانه در اتاق، سرویس اتاق، سیستم گرمایشی، تهویه مطبوع، خشکشویی، مرکز تجاری،‌ صندوق امانات، ‌فروشگاه، پذیرش 24 ساعته، نگهداری چمدان ‌ها، روزنامه، ترنسفر هواپیمایی، صرافی، ورود حیوانات خانگی مجاز است، خدمتکار روزانه، چک این/چک اوت سریع، خدمات پرستاری کودک، آرایشگاه و... بهره مند شوید.

 

نحوه رزرو هتل در تور امارات


در سایت نامی گشت، بدون دغدغه یا پرداخت هزینه اضافی، در چند دقیقه هتل مورد نظر خود را می توانید رزرو کنید. شما این امکان را دارید که در سامانه رزرواسیون آنلاین آژانس با انتخاب رزرو هتل های امارات دبی، شهر و هتل مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس قیمت و مشخصات هتل ها را مقایسه نمایید و بعد از اطمینان از انتخاب خود از طریق درگاه های بانکی با استفاده از کارت های عضو شتاب هزینه را به صورت پرداخت الکترونیکی پرداختتان را به سرانجام برسانید. بدین شکل به راحتی در کمترین زمان رزرو هتل خود را به صورت آنلاین انجام داده اید و نیز می توانید با پشتیبانی 24 ساعته آنلاین نامی گشت، آسان ترین و کم هزینه ترین روش رزرو هتل ارزان در امارات و دبی را انتخاب کنید.

نکات مهم پیش از سفر به امارات

 
 • چک کردن تاریخ انقضا پاسپورت
 • برگه پرداخت عوارض خروج از کشور
 • اطلاع از قیمت و هزینه های سفر به امارات
 • بررسی وضعیت آب و هوا
 • همراه داشتن ارز خارجی که بهترین ارز برای خرج کردن در امارات (درهم یا دلار) است.
 • در صورت استفاده از دارو، همراه داشتن نسخه پزشک
 • همراه داشتن بیمه مسافرتی
 • پرهیز از همراه داشتن وسایل ممنوعه سفر در هواپیما
 • سعی کنید در ایران پولتان را به ارز خارجی تبدیل کنید

راهنمای رزرو تور امارات

 

شما علاقه مندان به تور امارات می توانید به سادگی و در کوتاه ترین زمان تور مسافرتی این مقصد را از سامانه رزرواسیون آنلاین در صفحه اصلی نامی گشت خریداری نمایند. برای خرید تور امارات و یا تور دبی شما دو گزینه پیش روی خواهید داشت؛ خرید تور پکیج های عالی که برنامه پیشنهادی ما برای شماست یا انتخاب پرواز + هتل که در آن شما کارگردان سفرتان به این مقصد خواهید بود. تنها کافی است در قسمت پکیج مسافرتی سایت، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافر و تعداد اتاق را انتخاب نمایید تا گزینه های مختلف با تمامی اطلاعات به شما نمایش داده شوند. در این مرحله برای جست و جوی آسان تر امکان اعمال فیلترهای تعداد ستاره هتل، امتیاز مسافران به هتل، نوع مکان اقامتی، مبلغ، موقعیت هتل و ساعت پرواز و انتخاب ایرلاین فراهم شده است که با انتخاب هر کدام به مرحله پایانی یعنی رزرو تور مسافرتی امارات هدایت می شوید.

آژانس نامی گشت سالهاست به عنوان مجری و برگزار کننده مستقیم تورهای مسافرتی دبی امارات فعالیت می کند و خوشبختانه توانسته لیستی از بهترین و با کیفیت ترین پکیج های مسافرتی این مقصد جذاب را به گردشگران و علاقه مندان ارائه دهد و از مزیت های مجموعه نامی گشت نسبت به سایر آژانس ها می توان به این موضوع اشاره کرد که چنانچه بعد از خرید اینترنتی بلیط هواپیما به مقصد مورد نظر بنا به هر دلیلی تصمیم به کنسل کردن بلیط خود گرفتید.

تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود و درست بعد از کنسلی بلیط، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت و در آخر نامی گشت سفری لذت بخش و به یادماندنی را برای شما آرزومند است.

امتیاز 4.5 از 5 | از بین 71 امتیاز دهنده به تور امارات

سوالات متداول تور امارات

با توجه به گرمای شدید امارات در اواسط بهار و تابستان بهترین زمان خرید تور امارات فصل پاییز و زمستان می باشد.

بله. اما اخذ ویزا توریستی امارات سخت نمی باشد و با پاسپورت به راحتی می توانید ویزا را دریافت نمایید.

بهتر است که با خود درهم ببرید. اما اگر دلار نیز به خود همراه داشته باشید میتوانید به راحتی چنج نمایید.

نظرات

1401/03/01

فاطمه غلامی

سلام برای شرکت در تور امارات قرنطینه اجباری وجود دارد؟


پاسخ کارشناسان: سلام وقت بخیر برای شرکت در تور امارات نیازی به قرنطینه اجباری نیست و به همراه داشتن نتیجه تست پی سی آر کافی می باشد.