تور قبرس


  • تور قبرس به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می شود .

قیمت تور قبرس

امتیاز 4.6 از 5 | از بین 32 امتیاز دهنده به تور قبرس

سوالات متداول تور قبرس

با توجه به اینکه جواب درخواست ویزای توریستی قبرس در حدود 7 روز کاری به طول می‌ انجامد، بهتر است حدودا 10 روز قبل از تاریخ سفر برای خرید تور قبرس اقدام کنید.

ایرلاین پگاسوس و همچنین ایرلاین های ترک مانند ترکیش ایرلاینبه قبرس پرواز دارندکه عمده تورهای قبرس با پروازهای پگاسوس برگزار می شود.

با توجه به اینکه قبرس شمالی بخشی از کشور ترکیه محسوب می شود، برای سفر به قبرس شمالی نیازی به دریافت ویزا نیست اما برای سفر به قبرس جنوبی می بایستی ویزا دریافت کنید.

نظرات

1401/06/30

احمد بسطامی

سلام روز خوش برای تور قبرس شمالی پرواز مستقیمی وجود داره؟> مرسییی


پاسخ کارشناسان: سلام مسافر گرامی، در حال حاضر پرواز مستقیم برای تور قبرس شمالی وجود ندارد.

1401/06/13

پروین ماجدی

سلام وقت بخیر میشه لطف کنید بگید که توی تور قبرس شمالی کدوم هتل ها از لحاظ برنامه های شاد وغذا وتفریح بهتره ؟


پاسخ کارشناسان: سلام مسافر گرامی، محبوب ترین هتل ها از نظر برنامه های شاد، غذا وتفریحی در تور قبرس شمالی هتل های salamis cyprus، noah ark cyprusTlords ،palace cyprus

1401/04/12

زهرا

سلام وقت بخیر تور قبرس شمالی دقیقا کجاست؟


پاسخ کارشناسان: سلام مسافر گرامی تور قبرس شمالی در جزیره ای کوچک واقع در شرق دریای مدیترانه و کمی دور تر از ساحل ترکیه،سوریه و لبنان برگزار میشود. این جزیره بزرگ ترین جزیره در دریای مدیترانه میباشد.

1401/02/29

نسیم کاوشی

سلام آب و هوا در تور قبرس چطوره؟


پاسخ کارشناسان: سلام وقت بخیر در طول سفر شما با تور قبرس شاهد آب و هوای خشک و گرم مدیترانه ای خواهید بود و تنها در زمستان بارندگی مشاهده میشود که این باعث میشود اکثر رودخانه ها در تابستان خشک باشند.همچنین آب و هوا در اوج زمستان نیز هنوز گرم است.

1401/02/13

اشکان نظری

سلام وقت بخیر شما برای تور قبرس بازدید از چه مکان هایی را پیشنهاد میکنید؟


پاسخ کارشناسان: سلام اگر به تاریخ علاقه مندید قلعه سنت هیلاریون یکی از مناطقیست که باید در سفر خود به تور قبرس بازدید کنید.این قلعه روی تپه هایی با ارتفاع 732 متری قرار دارد و چشم اندازهایی زیبایی از ساحل و شهر را به شما نشان می دهد.شبه جزیره کارپاس از زیبا ترین مناطقیست که در تور قبرس میتوانید از آن بازدید کنید.این منطقه با سواحل شنی و مناطق تاریخی مخفی بسیارش میتواند تجربه ای عالی از سفرتان با تور قبرس بسازد.

فیلتر