تور قبرس


  • تور قبرس به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می شود .

قیمت تور قبرس

تورهای پیشنهادی

سایر تورها

امتیاز 4.6 از 5 | از بین 32 امتیاز دهنده به تور قبرس

سوالات متداول تور قبرس

با توجه به اینکه جواب درخواست ویزای توریستی قبرس در حدود 7 روز کاری به طول می‌ انجامد، بهتر است حدودا 10 روز قبل از تاریخ سفر برای خرید تور قبرس اقدام کنید.

ایرلاین پگاسوس و همچنین ایرلاین های ترک مانند ترکیش ایرلاینبه قبرس پرواز دارندکه عمده تورهای قبرس با پروازهای پگاسوس برگزار می شود.

با توجه به اینکه قبرس شمالی بخشی از کشور ترکیه محسوب می شود، برای سفر به قبرس شمالی نیازی به دریافت ویزا نیست اما برای سفر به قبرس جنوبی می بایستی ویزا دریافت کنید.

نظرات

1401/10/03

سمیه

سلام تور قبرس شمالی ویزا میخواد؟


پاسخ کارشناسان: سلام مسافر گرامی ،با توجه به اینکه قبرس شمالی بخشی از کشور ترکیه محسوب می شود، برای سفر به تورقبرس شمالی نیازی به دریافت ویزا نیست.

1401/08/18

ژیلا خوانساری

سلام در تور قبرس وزن باری که میتوان با خود وارد کشور کرد چقدر میباشد و اگر بیشتر باشد اضافه بار چطور محاسبه میشه؟


پاسخ کارشناسان: سلام مسافر گرامی، در تور قبرس وزن محموله شما بستگی به نوع ایرلاین و محاسبه اضافه بار شما با ارز همان کشور محاسبه می شود.

1401/07/25

سارینا کاظم پور

سلام وقت بخیر توریستی ترین شهر های تور قبرس شمالی چه شهرهایی هستند؟


پاسخ کارشناسان: سلام مسافرگرامی، نیکوزیا پایتخت قبرس است که در واقع پایتخت دو کشور محسوب میشود قبرس شمالی و قبرس جنوبی.نیکوزیا از خاص ترین مکان هاییست که میتوانید در تور قبرس شمالی از آن بازدید کنید.شهر فاماگوستا یک شهر ساحلی در شرق قبرس شمالی می باشد که عمیق ترین بندر جزیره در آن قرار گرفته که باعث شده کشتی های کروز در مسیرشان در فاماگوستا توقف کنند.همچنین شبه جزیره آکاماس که در غرب قبرس قرار دارد از جمله مکان های زیبا و دیدنی قبرس می باشد.

1401/06/30

احمد بسطامی

سلام روز خوش برای تور قبرس شمالی پرواز مستقیمی وجود داره؟> مرسییی


پاسخ کارشناسان: سلام مسافر گرامی، در حال حاضر پرواز مستقیم برای تور قبرس شمالی وجود ندارد.

1401/06/13

پروین ماجدی

سلام وقت بخیر میشه لطف کنید بگید که توی تور قبرس شمالی کدوم هتل ها از لحاظ برنامه های شاد وغذا وتفریح بهتره ؟


پاسخ کارشناسان: سلام مسافر گرامی، محبوب ترین هتل ها از نظر برنامه های شاد، غذا وتفریحی در تور قبرس شمالی هتل های salamis cyprus، noah ark cyprusTlords ،palace cyprus