تور قبرس


  • تور قبرس به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می شود .

قیمت تور قبرس

امتیاز 4.7 از 5 | از بین 30 امتیاز دهنده به تور قبرس

سوالات متداول تور قبرس

با توجه به اینکه جواب درخواست ویزای توریستی قبرس در حدود 7 روز کاری به طول می‌ انجامد، بهتر است حدودا 10 روز قبل از تاریخ سفر برای خرید تور قبرس اقدام کنید.

ایرلاین پگاسوس و همچنین ایرلاین های ترک مانند ترکیش ایرلاینبه قبرس پرواز دارندکه عمده تورهای قبرس با پروازهای پگاسوس برگزار می شود.

با توجه به اینکه قبرس شمالی بخشی از کشور ترکیه محسوب می شود، برای سفر به قبرس شمالی نیازی به دریافت ویزا نیست اما برای سفر به قبرس جنوبی می بایستی ویزا دریافت کنید.

نظرات1401/02/29

نسیم کاوشی

سلام آب و هوا در تور قبرس چطوره؟


پاسخ کارشناسان: سلام وقت بخیر در طول سفر شما با تور قبرس شاهد آب و هوای خشک و گرم مدیترانه ای خواهید بود و تنها در زمستان بارندگی مشاهده میشود که این باعث میشود اکثر رودخانه ها در تابستان خشک باشند.همچنین آب و هوا در اوج زمستان نیز هنوز گرم است.

1401/02/13

اشکان نظری

سلام وقت بخیر شما برای تور قبرس بازدید از چه مکان هایی را پیشنهاد میکنید؟


پاسخ کارشناسان: سلام اگر به تاریخ علاقه مندید قلعه سنت هیلاریون یکی از مناطقیست که باید در سفر خود به تور قبرس بازدید کنید.این قلعه روی تپه هایی با ارتفاع 732 متری قرار دارد و چشم اندازهایی زیبایی از ساحل و شهر را به شما نشان می دهد.شبه جزیره کارپاس از زیبا ترین مناطقیست که در تور قبرس میتوانید از آن بازدید کنید.این منطقه با سواحل شنی و مناطق تاریخی مخفی بسیارش میتواند تجربه ای عالی از سفرتان با تور قبرس بسازد.

فیلتر