تور بلغارستان


قیمت تور بلغارستان

تورهای پیشنهادی

ویدیو گردشگری بلغارستان

بلغارستان جزو کشورهای تاریخی و زیبای قاره اروپا محسوب می شود و بی ‌شک بلغارستان می‌ تواند به یکی از کشور‌های مورد‌ علاقه‌ هر گردشگری تبدیل شود، بخصوص که یکی از قدیمی ترین شهرهای دنیا هم در این کشور قرار گرفته است و ضمنا به غیر از قدیمی ترین شهر، غاری که به چشم خدا نیز شهرت جهانی دارد نیز در این کشور وجود دارد و همین موضوع باعث جذابیت دوچندان تور بلغارستان شده است.

بهترین زمان سفر به بلغارستان

مارس تا ژوئن

 

بهار

بلغارستان در فصل بهار دارای آب و هوایی نیمه گرمسیری و مرطوب است و جالبه که تعداد زیادی از جشن ‌های فرهنگی در این فصل برگزار میشود. این فصل به دلیل خنکی و مطبوع بودن هوا فضای باز مناسب و ایده آلی را برای گشت گذار و تفریح گردشگران فراهم می ‌کند. در ضمن نرخ تورهای بلغارستان در فصل بهار مناسب ‌تر از فصل تابستان است.

ژوئن تا سپتامبر

 

تابستان

فصل تابستان در بلغارستان به دلیل گرم شدن هوا، فضای بسیار مناسبی برای انجام تفریحات آبی در اختیار گردشگران تور بلغارستان قرار می ‌دهد. سواحل شنی طلایی رنگ و آب ‌هایی با دمای 23 تا 27 درجه سانتیگراد، امکان لذت ‌بردن از حمام آفتاب و موج‌ سواری را برای علاقه مندان فراهم می‌ کند.

سپتامبر تا دسامبر

 

پاییز

در فصل پاییز با سرد شدن هوا، نرخ قیمت تورهای بلغارستان به شدت کاهش می یابد. اگر می ‌خواهید با هزینه ‌ای کمتر به بلغارستان سفر کنید، می‌ توانید فصل پاییز را انتخاب نمایید و البته به دلیل سرمای هوا، همراه داشت لباس گرم را اصلا فراموش نکنید. دمای هوا در پاییز بین 10 تا 18 درجه‌ سانتیگراد است.

مارس تا ژوئن

 

زمستان

زمستان خلوت ‌ترین فصل گردشگری در بلغارستان بشمار می رود و معمولا در ماه‌ های دی و بهمن شاهد بارش برف خواهیم بود. البته اگر طرفدار ورزش ‌های زمستانی جذاب هستید، کوه‌ های زیبای بلغارستان مناظر بسیار حیرت ‌انگیزی را پیش ‌روی شما گردشگران قرار می ‌دهد. ضمنا نرخ تور بلغارستان ارزان‌ تر از سایر فصل‌ ها می باشد.

اطلاعات سفر
 
 • تلفن پیش شماره : 359+
 • اختلاف ساعت اختلاف ساعت با ایران : 1:30-
 • واحد پول واحد پول : لوا
 • تماس با اورژانس شماره تماس با اورژانس : 150
 • آتش نشانی شماره تماس با آتش‌نشانی : 160
 • طول پرواز طول پرواز  : حدود 3 ساعت
 • ویزا  ویزا : دارد
 • زبان رسمی زبان رسمی : بلغاری
 • پلیس گردشگری شماره تماس با پلیس : 166
 • مذهب مذهب :اکثریت مسیحی

درباره تور بلغارستان

 

اگر شما هم علاقه ‌مند هستید که به یک کشور اروپایی زیبا و منحصر به فرد سفر کنید در حالی که هزینه‌ بالایی هم برایتان به همراه نداشته باشد و مهمتر بتوانید با خرید یک تور ارزان اروپا تجربه ‌ای شگفت انگیز داشته باشید ما به شما تورهای بلغارستان را پیشنهاد می دهیم. با آژانس نامی گشت همراه باشید تا اطلاعاتی مهم درباره سفر به بلغارستان به شما مسافران بدهیم. بلغارستان از کشورهای جنوب شرقی اروپاست به همین دلیل توانسته ایرانیان بسیاری را به سمت خود جذب کند و در سال های اخیر چند شهر بلغارستان بیشتر مورد استقبال مسافران ایرانی‌ قرار گرفته که در صدر آنها پایتخت بلغارستان، شهر صوفیه است.

البته باید این را هم بدانید که صوفیه بزرگترین شهر بلغارستان بشمار می رود و این موضوع هم تاثیر زیادی در شهرت آن داشته و علاوه بر صوفیه شهرهایی همچون وارنا و روسه در رده‌های بعدی شهرهای محبوب این کشور قرار دارند.

 

درباره تور بلغارستان

 

لازم به ذکر است که اغلب گردشگران خارجی که با تور بلغارستان همراه می شوند، شهر صوفیه را برای اقامت و تفریح انتخاب می کنند. این موضوع چند دلیل اساسی دارد که امکانات مناسب تر برای گردشگران، جاذبه ‌های گردشگری بی نظیر، تورهای مسافرتی ارزان قیمت از جمله مهمترین آنها محسوب می شود. شهر صوفیه به دلیل قرارگیری در سمت غربی کشور بلغارستان، موقعیتی کوهستانی دارد و برای طبیعت گردان نیز مقصد مناسبی می باشد.

نقشه گردشگری بلغارستان

 

نقشه گردشگری بلغارستان

ویزای بلغارستان

 

ویزای کشور بلغارستان برای ایرانیان فقط در قالب تورهای گروهی صادر می ‌گردد و شما به صورت انفرادی موفق به اخذ ویزا نخواهید شد. ضمنا شرایط و کلیه اطلاعات مربوط به ویزای بلغارستان دقیقا همانند ویزای کشورهای شینگن بوده و نیز هزینه درخواست ویزای بلغارستان 60 یورو است که این هزینه را باید در سفارت‌ خانه این کشور پرداخت نمایید و ویزای توریستی بلغارستان مصاحبه ندارد و شما فقط برای عکس برداری، انگشت نگاری و تحویل مدارک باید به سفارت بلغارستان مراجعه می کنید؛ ضمنا اگر با تور مسافرتی وارنا بلغارستان سفر می کنید، آژانس هواپیمایی که تور خود را رزرو کرده اید مراحل گرفتن ویزا بلغارستان را برای شما انجام خواهند دارد.

 

ویزای بلغارستان

شرح خدمات

انواع ویزا    

ترانزیت فرودگاهی، کوتاه مدت و بلند مدت

مراحل صدور ویزا

از طریق سفارت

وقت سفارت

دارد

مصاحبه و انگشت نگاری

دارد

مدارک لازم برای صدور ویزا

مدارک شناسایی، مالی و...

مدت زمان لازم برای صدور ویزا

10 روز کاری (امکان صدور ویزای بلغارستان بصورت فوری وجود ندارد)

سفارت/کنسولگری

دارد

 
 

نحوه گرفتن ویزای توریستی بلغارستان

 

شرایط ویزای بلغارستان به این صورت است که شما  از راه های مختلفی میتوانید آن را اخذ کنید که یکی از انواع آن ویزای توریستی بلغارستان می باشد. برای سفر به بلغارستان چه در قالب تور بلغارستان و چه به صورت مستقل یا انفرادی، مثل سایر کشورهای اروپایی نیاز به دریافت ویزا دارید. ویزای بلغارستان 3 نوع است، ویزای نوع A (ویزای ترانزیت بلغارستان)، ویزای نوع C (ویزای اقامت کوتاه مدت یا اقامت مشخص و برنامه ‌ریزی شده) و ویزای نوع D (ویزای اقامت بلغارستان به صورت بلند مدت).

برای سفر به بلغارستان نیاز به ویزای نوع C دارید که همان ویزای توریستی بلغارستان هم بشمار می رود. ویزای نوع A نیز برای ترانسفر فرودگاهی استفاده می ‌شود و چنانچه قصد تحصیل در این کشور و یا مهاجرت به بلغارستان را دارید، باید برای ویزای نوع D درخواست دهید. حالا شاید این سوال برایتان پیش بیاید که آیا برای سفر به بلغارستان نیاز به ویزای شینگن دارید؟

باید بدانید که خیر! درست است که بلغارستان عضو اتحادیه اروپاست اما برای بازدید از این کشور به ویزای شینگن نیازی نیست و در مقابل، با داشتن ویزای بلغارستان نیز نمی ‌توانید از کشورهای عضو شینگن بازدید کنید و در آخر توجه داشته باشید که اخذ ویزای توریستی بلغارستان 7 الی 10 روز زمان می ‌برد و سفارت بلغارستان در تهران مسئولیت صدور آن را عهده دار است.

 

مدارک لازم برای سفر به بلغارستان

 

 • تکمیل فرم درخواست (این فرم باید به صورت تایپ شده پر شود؛ همچنین، لینک دانلود این فرم در سایت سفارت بلغارستان در دسترس قرار دارد).
 • یک قطعه عکس 4.5* 3.5 رنگی با پس زمینه سفید (عکس مذکور باید بر روی فرم درخواست الصاق شود).
 • کپی صفحه‌ های اول و دوم شناسنامه و کارت ملی.
 • کپی صفحه ‌های اول و دوم گذرنامه و ویزاهای قبلی.
 • اصل گذرنامه (اعتبار گذرنامه حداقل باید 3 ماه پس از پایان اعتبار ویزا باشد).
 • پرداخت وجه لازم برای صدور ویزا (60 یورو برای ویزای یک بار ورود به ازای هر نفر).
 • بیمه مسافرتی بین ‌المللی معتبر (بیمه‌ نامه پزشکی) با پوشش حداقل 30,000 یورو.
 • ارائه کارکرد حساب بانکی 6 ماهه.
 • ارائه سند معتبر برای اثبات بازگشت متقاضی به ایران (مانند دعوت ‌نامه، معرفی نامه، فیش حقوقی، گواهی اشتغال به تحصیل و ...)

 

ویزای توریستی بلغارستان چند روزه است؟

 

ویزای توریستی از نوع ویزای کوتاه مدت است که مدت زمان آن 90 روزه است؛ در نتیجه در صورتی که به قصد تحصیل یا کار و یا سرمایه گذاری قصد ورود به این کشور را دارید، می بایستی ویزای بلند مدت را دریافت کنید.

 

ویزای توریستی بلغارستان

تور بلغارستان

 

شما مسافران عزیز با خرید تور بلغارستان، بخش زیادی از دغدغه هایتان را حذف خواهید کرد. ما در آژانس مسافرتی نامی گشت با ارائه تور بلغارستان نوروز 1403 برای شما امکاناتی همچون گشت شهری (در شهر وارنا)، ترانسفر فرودگاهی (حمل و نقل از یا به فرودگاه بلغارستان)، بیمه مسافرتی (بیمه حین سفر به بلغارستان در تمام مدت تور)، راهنمای فارسی زبان (آشنا به دیدنی های بلغارستان و قوانین) و معرفی بهترین مراکز خرید در بلغارستان با تخفیف های باور نکردنی را فراهم میکند. 

بنابراین نگران قیمت تور سفر به بلغارستان نباشید چرا که ما در مجموعه نامی گشت با ارائه تور لحظه آخری بلغارستان و تور ارزان قیمت بلغارستان در ایام تعطیلات عید و تابستان، شرایط را به گونه ای برای شما فراهم کرده ایم تا با کمترین هزینه برای تور، بیشترین لذت را از سفرتان و پکیج تور انتخابی خود ببرید.

 

تور بلغارستان

تور بلغارستان از چه شهرهای انجام میشود ؟

 

در خصوص پروازهای بلغارستان به این صورت است که مبدا تمامی تورهای آن به صورت پیش فرض تهران است و امکان تغییر مبدا به سایر شهرهای کشور هم وجود دارد. مثلا تور مسکو از شهرهای بزرگ کشور همچون: از تهران، از تبریز، از شیراز، از اصفهان و از مشهد و... در بعضی از فصول پرگردشگر توسط آژانس ها برگزار میشود

مدت زمان اقامت تورهای بلغارستان چقدر است؟

 

بیشتر تورهای مسافرتی بلغارستان بصورت تور 7 شب و 8 روز بسته می شوند. در نهایت به شما توصیه می کنیم که حداقل یک هفته را در وارنا بلغارستان اقامت کنید تا بتوانید از مهمترین جاهای دیدنی این مقصد در این شهر بازدید کنید.

تور بلغارستان هوایی

 

تور بلغارستان با هواپیما راحت ترین و مناسب ترین روش سفر برای تمام گردشگران محسوب می شود و در اصل منظور از تور هوایی بلغارستان از تهران این است که شما با استفاده از تور مسافرتی نامی گشت که خدماتی اعم از بلیط هواپیما و رزرو هتل و... را دریافت می کنید و راهی تور بلغارستان با هواپیما می شوید و همچنین اگر قبل تر با تورهای مسافرتی همراه شده باشید.

خدمات تور هوایی این مقصد به صورت یک بسته یا پکیج کامل شامل خدمات متنوعی همچون رزرو بلیط هواپیما، خدمات مربوط به اقامت و رزرو هتل، گشت و گذار و ... تعریف می شود و برنامه ریزی های مختلف و لذت بخشی برای ارائه بهترین ها به مسافران فراهم شده است. ما در آژانس هواپیمایی نامی گشت سعی کرده ایم با تعریف بسته های مسافرتی مختلف و مقرون به صرفه به مقصد بلغارستان، میزبانی فوق العاده برای روزهای به یادماندنی سفر هوایی به هندوستان باشیم.

نکته: ضمنا تور بلغارستان با هواپیما از مشهد - از تهران - از شیراز - اصفهان - تبریز - اهواز - کرمانشاه و دیگر شهرهای ایران نیز برگزار می شود.

 

تور بلغارستان هوایی

 

پروازهای بلغارستان با چه ایرلاین ها یا هواپیمایی ها انجام می شود؟

 

در حال حاضر مسیر تهران – بلغارستان، هیچ پرواز مستقیم تهران به صوفیه بلغارستان وجود ندارد و تنها پروازهای غیر مستقیم با یک یا دو توقف گاه میان مسیر وجود دارند. توجه داشته باشید که پروازهای مستقیم به بلغارستان تنها در فصول پر گردشگری مثل تابستان و عید نوروز انجام می شود و در سایر فصول پرواز مستقیمی بین ایران و بلغارستان انجام نمیگردد.

ایرلاین هایی همچون ماهان، آسمان و قشم ایر در فصول پرگردشگر پرواز مستقیم به بلغارستان دارند و ایرلاین های خارجی همچون: هواپیمایی امارات، قطر ایرویز، ترکیش، فلای دبی، آلیتالیا، اتریش و... بطور معمول در طی هفته به سمت بلغارستان پرواز دارند.

 

قیمت پرواز بلغارستان

 

قیمت بلیط هواپیما بلغارستان از ایران یا پرواز مستقیم تهران صوفیه بستگی به موارد مختلفی و اساسی دارد. توجه داشته باشید که نرخ بلیط هواپیما به این کشور در اصل به تاریخ سفر، شهر مورد نظر، نوع ایرلاین، کلاس پروازی و نرخ دلار برمیگردد و قیمت تور کاملا متفاوت می باشد به همین دلیل نمی توانیم قیمت واحد و مشخصی را به شما بگوییم.

 

فرودگاه های بلغارستان

 
 • فرودگاه بین المللی صوفیه

فرودگاه شهر صوفیه فرودگاه بین ‌المللی و اصلی بلغارستان بشمار می رود که درست در قسمت شرقی و در 10 کیلومتری این شهر قرار دارد که طی 10 سال گذشته برنامه سرمایه گذاری جاه طلبانه ‌ای را اجرایی کرده است که احداث ساختمان ترمینال دوم، یک باند جدید و تعدادی از امکانات مرتبط از جمله این اقدام‌ ها هستند و اینکه پروازهای مقاصد مهم دنیا در این فرودگاه رفت و آمد دارند و شرکت ‌های هواپیمایی بزرگی همچون: بلغاریا ایر، بی اچ ایر، ترکیش ایرلاینز، ایزی جت، بریتیش ایرویز و بسیاری از شرکات های هواپیمایی مشهور دنیا در این فرودگاه مشغول به فعالیت هستند.

 

 • فرودگاه بین المللی وارنا

گردشگران تور بلغارستان برای دسترسی به استراحتگاه های ساحلی این کشور می توانند فرودگاه بین المللی وارنا را انتخاب کنند. این فرودگاه که از پرترددترین فرودگاه های بلغارستان به حساب می آید در نزدیکی شهر Aksakovo و فاصله 8 کیلومتری وارنا قرار گرفته و با کد یاتا VAR از نوع فرودگاه های عمومی می باشد. ضمنا فرودگاه شهر وارنا در سال 2016 میلادی با رشد 20.8 درصدی نسبت به سال 2015 میلادی بیش از 1600000 مسافر را جابجا کرده است. این فرودگاه برای پیشبرد اهداف خود روز به روز پیشرفت کرده و بر امکانات آن افزوده می گردد تا مسافران زمان انتظار برای فرا رسیدن موقع پروازشان را به راحتی سپری کنند.

 

 • فرودگاه بین المللی بورگاس

فرودگاه بورگاس یک فرودگاه بین المللی در جنوب شرقی بلغارستان و دومین فرودگاه بزرگ کشور نامیده میشود. این فرودگاه در نزدیکی شمال منطقه سارافو Sarafovo واقع شده که تقریباً در 10 کیلومتری مرکز شهر قراد دارد. ضمنا دسترسی به بورگاس و استراحتگاه‌ های ساحلی ساحل جنوبی از طریق این فرودگاه امکان پذیر بوده که در فصل تفریحی یعنی تابستان یک مقصد مهم محسوب می گردد و سال ساخت این فرودگاه به سال 1937 برمی ‌گردد.

 

 • پرواز تهران بلغارستان چند ساعت است ؟

فاصله هوایی تهران - ایران تا صوفیه بلغارستان 5858.7 کیلومتر است و مدت زمان پرواز به این کشور 7 ساعت و 34 دقیقه زمان خواهد برد.

قیمت تور بلغارستان، نحوه تعیین قیمت تور بلغارستان به چه شکل است؟

 

همانطور که میدانید نرخ تورهای بلغارستان وارنا براساس قیمت بلیط هواپیمای پرواز ایرانی (قشم ایر،ایران ایر و ماهان) و پرواز خارجی یا ترک (ترکیش ایرلاین، قطرایرویز و امارات) به مقصد شهر وارنا و قیمت هتل رزرو شده در شهرهای توریستی بلغارستان متفاوت و متغییر است. علاوه بر این دو فاکتور که تاثیر زیادی در قیمت تور صوفیه بلغارستان شما دارند. همچنین تعداد روزهای مدت تور مسافرتی و فصلی که در آن به بلغارستان سفر میکنید همگی می توانند هزینه تور به بلغارستان شما را دستخوش تغییراتی نماید.

 

قیمت تور بلغارستان

تور بلغارستان لحظه آخری

 

احتمالا بارها نام تور لحظه آخری یا لست سکند Last Second را شنیده اید و برایتان این سوال پیش آمده که تور لحظه آخری وارنا بلغارستان دقیقا چیست؟ همان طور که از نام آن هم مشخص است. تور لحظه آخری بلغارستان به توری گفته میشود که در یک حداقل فاصله زمانی تا تاریخ شروع تور معمولا بین 1 تا 2 روز مانده به تاریخ اتمام ثبت نام تور می باشد که به دلیل اینکه سهمیه رزرو شده توسط آژانس ها تکمیل نشده آژانس ها مجبور به فروش تورهای خود با 10 % تا 50 % پایین تر از قیمت واقعی که شامل تور ارزان بلغارستان می باشند.

توجه داشته باشید که تور ارزان لحظه آخری برای تعطیلات سال نو میلادی، عید نوروز، تابستان و تعطیلات رسمی طولانی بیشتر اتفاق می افتد. در آخر توجه داشته باشید که اگر مسافر تور بلغارستان هستید چندان گول این عبارت را نخوردید! چرا که برای سفر به این مقصد شما نیاز به اخذ ویزا توریستی را دارید و این موضوع زمان بر است؛ بنابراین اگر شرایط استفاده از این تورها را دارید و ویزای بلغارستان شما در دستتان است، برای شما گزینه ای مقرون به صرفه ای خواهد بود. 

 

تور بلغارستان لحظه آخری

تور ارزان بلغارستان

 

اگر به دنبال مناسب ترین قیمت تورهای ارزان بلغارستان هستید، باید این موضوع را بدانید که تورهای بلغارستان در مقایسه با کشورهای همسایه گران تر تمام می شوند. چرا که فاصله این کشور با ما زیادتر است و معمولا تورها به صورت ترکیبی و بازدید از دو یا سه شهر جذاب بلغارستان برگزار می شوند. اما با این شرایط، مجموعه نامی گشت تمام تلاشش را کرده است تا در پکیج ها طیف متنوعی از قیمت ها را ارائه نماید تا شما مسافران با هر سلیقه و بودجه ای بتوانید از سفر کردن به این کشور جذاب و اروپایی لذت ببرید.

ضمنا شما مسافران تورهای بلغارستان ارزان قیمت با بررسی دقیق جزئیات می توانید براحتی بودجه سفر خود را مدیریت کنید، برای مثال انتخاب یک ایرلاین داخلی و یک هتل 3 یا 4 ستاره را انتخاب کنید تا هزینه های سفر کمتر شوند و همچنین انتخاب فصل کم گردشگر و خلوت صوفیه یا وارنا در کنار کمتر کردن تعداد روزهای اقامتتان میتواند ارزرانترین تور بلغارستان را برای شما بسازد.

 

تور ارزان بلغارستان

بهترین هتل های بلغارستان

 

شما می ‌توانید با خرید بلیط هواپیما بلغارستان و اقامت در بهترین هتل های بلغارستان لذت ‌بخش ‌ترین و به یادماندنی ترین سفر را برای خود و خانواده تان رقم بزنید. کشور بلغارستان پر از هتل های شیک و زیبا با امکانات منحصر به فرد و رویایی دارد که می ‌شود آنها را جزو بهترین هتل‌ ها در دنیا معرفی کرد، ولی ما اینجا تمام تلاشمان را کرده ایم تا گلچینی از عالی ‌ترین و زیبا‌ترین هتل های این مقصد را برای شما گردآوری کرده ایم و در اختیار شما گذاشته ایم، همراه ما باشید.

 

بهترین هتل های 5 ستاره بلغارستان

 

 • هتل هیلتون صوفیه | Hilton Sofia
 • هتل ملیا گرند هرمیتاج آل اینکلوسیو |Melia Grand Hermitage All Inclusive
 • هتل اینترنشنال هتل کازینو اند تاور سوئیتز |International Hotel Casino & Tower Suites
 • هتل ادمیرال | Hotel Admiral
 • هتل ریویرا هالیدی بیچ و کلاب |Riviera Beach Hotel and SPA, Riviera Holiday Club - All Inclusive
 • هتل سوئیس بل دیمیات وارنا | Swiss-Belhotel Dimyat Varna
 • هتل گرافیت گالری دیزاین | Graffit Gallery Design Hotel
 • هتل گرند هتل لندن | Grand Hotel London

 

بهترین هتل های 5 ستاره بلغارستان

 

امکانات هتل ها در بلغارستان

 

در ابتدا لازم است بدانید که در کشور بلغارستان هتل های مختلف با امکانات و خدمات متنوعی وجود دارد و بنا به 3، 4 یا 5 ستاره بودن هتل ها این امکانات با یکدیگر کاملا متفاوت است. اگر ترجیح می دهید در هتل های 5 ستاره و لوکس وارنا بلغارستان اقامت داشته باشید می توانید از امکاناتی همچون: صندوق امانات، فروشگاه، اینترنت وای ‌فای رایگان، محل سیگار کشیدن، رستوران، پارکینگ، استخر روباز، سونا، اسپا، ماساژ، بار، تراس، صبحانه در اتاق، سرویس اتاق، سیستم گرمایشی، تهویه مطبوع، خشکشویی، مرکز تجاری،‌ صندوق امانات، ‌فروشگاه، پذیرش 24 ساعته، نگهداری چمدان ‌ها، روزنامه، ترنسفر هواپیمایی، صرافی، ورود حیوانات خانگی مجاز است. ضمنا جهت تامین رفاه میهمانان در این هتل ها امکانات زیر قرار داده شده است: استخر روباز و روبسته، سالن اسپا، سالن بدنسازی و یوگا، بالکن اختصاصی، شاتل فرودگاهی، سرویس لاندری، پارکینگ رایگان و... .

در بیشتر اتاق های این هتل دسترسی به امکانات رفاهی عمومی همچون حمام اختصاصی و سشوار و... وجود دارد. میهمانان برای سرو وعده‌های غذایی ‌شان می ‌توانند به رستوران ‌های هتل ها مراجعه نمایند. در تمامی هتل های معروف این کشور غذاهای بین ‌المللی، آسیایی و دریایی و همچنین انواع فست فودها در کنار نوشیدنی ‌های خوشمزه سرو می ‌گردد و وعده صبحانه نیز به صورت بوفه ارائه و منوی صبحانه از غذاهای بین المللی، آمریکایی، آسیایی و مخصوص گیاه‌ خواران ارائه می شود. ضمنا کارکنان هتل به زبان ‌های عربی، انگلیسی، هندی و... مسلط هستند.

 

امکانات هتل ها در بلغارستان

 

رزرو هتل در تور بلغارستان

 

در سایت نامی گشت، بدون دغدغه یا پرداخت هزینه اضافی، در چند دقیقه هتل مورد نظر خود را در صوفیه یا وارنا بلغارستان یا دیگر شهرهای توریستی این کشور رزرو کنید. شما می توانید در سامانه رزرواسیون آنلاین آژانس با انتخاب رزرو هتل، شهر و هتل مورد نظر خود را انتخاب کنید سپس قیمت و مشخصات هتل ها را مقایسه نمایید و بعد از اطمینان از انتخاب خود از طریق درگاه های بانکی با استفاده از کارت های عضو شتاب هزینه را به صورت پرداخت الکترونیکی پرداخت نمایید. بنابراین بدین شکل به راحتی در کمترین زمان رزرو هتل خود را به صورت آنلاین انجام داده اید و نیز می توانید با پشتیبانی 24 ساعته آنلاین نامی گشت، آسان ترین و کم هزینه ترین روش رزرو هتل های بلغارستان را انتخاب کنید.

 

قیمت هتل های در بلغارستان

 

در شهر توریستی و پرطرفدار بلغارستان وارنا گزینه های اقامتی متنوعی با هزینه های مختلف وجود دارد. در زیر به این موارد پرداخته ایم. هتل ها: طیف هزینه هر نوع هتل در هر شب ارائه شده است.

 • هتل های 2 ستاره: بین 15 یورو (465,000 تومان) تا 40 یورو (1,240,000 تومان)
 • هتل های 3 ستاره: بین 20 یورو (620,000 تومان) تا 50 یورو (1,550,000 تومان)
 • هتل های 4 ستاره: بین 35 یورو (1,085,000 تومان) تا 80 یورو (2,480,000 تومان)
 • هتل های 5 ستاره: بین 60 یورو (1,860,000 تومان) تا 100 یورو (3,100,000 تومان)
 • هاستل ها: از شبی 2 یورو (62,000 تومان) تا 22 یورو (682,000 تومان)
 • آپارتمان: از شبی 13 یورو (403,000 تومان) تا 200 یورو (6,200,000 تومان) متفاوت است.

خدمات تور بلغارستان

 

خدمات تور بلغارستان ممکن است در هر پکیجی متفاوت باشد و اما خدمات کلی تور صوفیه بلغارستان به ترتیب زیر می ‌باشد:

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • واچر هتل
 • اخذ ویزای توریستی بلغارستان
 • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
 • بیمه مسافرتی مطابق با روزهای اقامت در این کشور
 • تور لیدر فارسی زبان
 • راهنمای محلی

راهنمای رزرو تور بلغارستان

 

شما علاقه مندان به تور وارنا بلغارستان می توانید به سادگی و در کوتاه ترین زمان تور مسافرتی این مقصد را از سامانه رزرواسیون آنلاین در صفحه اصلی نامی گشت خریداری نمایند. برای خرید تور بلغارستان دو گزینه پیش روی خواهید داشت؛ خرید تور پکیج هایی که برنامه پیشنهادی ما برای شماست یا انتخاب پرواز + هتل که در آن شما کارگردان سفرتان به این مقصد خواهید بود؛ تنها کافیست در قسمت پکیج مسافرتی سایت، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافر و تعداد اتاق را انتخاب نمایید تا گزینه های مختلف با تمامی اطلاعات به شما نمایش داده شوند و در این مرحله برای جست و جوی آسان تر امکان اعمال فیلترهای تعداد ستاره هتل، امتیاز مسافران به هتل، نوع مکان اقامتی، مبلغ، موقعیت هتل و ساعت پرواز و انتخاب ایرلاین فراهم شده است که با انتخاب هر کدام به مرحله پایانی یعنی رزرو تور بلغارستان هدایت می شوید.

آژانس نامی گشت سالهاست به عنوان مجری و برگزار کننده مستقیم تورهای خارجی بخصوص تورهای بلغارستان فعالیت می کند و خوشبختانه توانسته لیستی از بهترین و با کیفیت ترین پکیج های مسافرتی این مقصد جذاب را به گردشگران و علاقه مندان ارائه دهد و از مزیت های مجموعه نامی گشت نسبت به سایر آژانس ها می توان به این موضوع اشاره کرد. چنانچه بعد از خرید اینترنتی بلیط هواپیما به مقصد مورد نظر بنا به هر دلیلی تصمیم به کنسل کردن بلیط خود گرفتید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود و درست بعد از کنسلی بلیط، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت. در آخر نامی گشت سفری لذت بخش و به یادماندنی را برای شما آرزومند است.

امتیاز 4.9 از 5 | از بین 55 امتیاز دهنده به تور بلغارستان

سوالات متداول تور بلغارستان

بهترین زمان و پرطرفدار ترین زمان سفر به بلغارستان فصل تابستان می باشد.

بله. تمامی شهروندان کشور ایران برای رزرو تور بلغارستان نیاز به ویزا دارند.

واحد پول بلغارستان لو یا لوا می باشد البته شما دلار و یورو نیز می توانید با خود ببرید و در آنجا تبدیل نمایید.

نظرات

1401/09/20

آیلین

سلام وقت بخیر ویزای تور بلغارستان شینگن هستش؟


پاسخ کارشناسان: سلام مسافر گرامی ،خیر ویزای تور بلغارستان بصورت لیبلی می باشد. شما فقط برای عکس برداری، انگشت نگاری و تحویل مدارک باید به سفارت بلغارستان مراجعه می کنید و نیز حدودا بین ۱۴ تا ۲۱ روز کاری پس از تحویل مدارک و انگشت نگاری، جواب ویزای بلغارستان برای شما صادر می‌ شود.

1401/08/14

میثم حسینی

سلام اگر تور بلغارستان خریداری کنم اما موقعه پرواز تست کرونایم مثبت باشد هزینه تور چه میشود؟


پاسخ کارشناسان: سلام مسافر گرامی،در حال حاضر تور بلغارستان موجود نمیباشد؛ در صورت خرید و +شدن تست کرونا قوانین کنسلی بستگی به ایرلاین و هتل دارد.

1401/08/02

افشین کاظمی

سلام برای سفر به تور بلغارستان حداقل اعتبار پاسپورت چقدر باید باشد؟


پاسخ کارشناسان: سلام مسافر گرامی برای شرکت در تور بلغارستان مدت اعتبار پاسپورت شما حداقل باید 7 ماه اعتبار داشته باشد.

1401/07/13

نسیم

سلام وقت بخیر بهترین زمان برای سفر ارزان به تور بلغارستان چه زمانیه؟


پاسخ کارشناسان: سلام مسافر گرامی، بهترین زمان برای سفر ارزان به تور بلغارستان اوایل مهرماه به دلیل شروع مدارس ، روزهای اول هفته ، اواخر ماه فروردین و بهمن و اسفند ماه می باشند.

1401/06/27

رها

سلام وقت بخیر میشه جاذبه های دیدنی تور بلغارستان رو بهم معرفی کنین؟


پاسخ کارشناسان: سلام مسافر گرامی،جاذبه های دیدنی تور بلغارستان حمام رومی وارنا، پارک آبی آکواپولیس، موزه تاریخ دارو، غار صومعه، جنگل سنگی، باغ دریایی و موزه باستان شناسی وارنا هستند.

1401/05/18

علی رضایی

سلام ممنون از اطلاعت خوب شما میخوام بدونم حدود هزینه یک تور یک هفته ای در هتل ۴ ستاره برای هرنفر چقدر میباشد.


پاسخ کارشناسان: سلام مسافر گرامی، کارشناسان تور بلغارستان به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

1401/05/04

فاطمه سادات

سلام آب و هوا در تور بلغارستان چطور است؟


پاسخ کارشناسان: سلام مسافر گرامی،این کشور با کوهستان های زیادی احاطه شده است و آب و هوای قاره ای دارد البته با وجود مناطق دریایی فراوان در شهر های ساحلی و نزدیک دریا آب و هوای مرطوب و گرم مشاهده میکنید که ویژگی مثبتی برای انتخاب تور بلغارستان برای افرادیست که علاقمند تفریحات ساحلی و آفتاب هستند.

1401/03/24

یاسمن مرادی

سلام من در ایران نیستم و امکان تماس گرفتن برام وجود نداره علاقمندم در تور بلغارستان شرکت کنم راه ارتباطی دیگه ای به جز تماس برای ارتباط با شما وجود داره؟


پاسخ کارشناسان: سلام وقت بخیر لطفا به پشتیبانی نامی گشت در تلگرام به آدرس @namigasht_support پیام بدید تا در اسرع وقت کارشناسان تور بلغارستان شمارا راهنمایی کنند.

1401/02/29

ساسان

سلام وقت بخیر فرم ویزا برای تور بلغارستان را از کجا میتونم تهیه کنم؟


پاسخ کارشناسان: سلام مسافر گرامی شما میتوانید فرم ویزا تور بلغارستان را از کارشناسان تور بلغارستان نامی گشت دریافت کنید.لازم به ذکر است که فرم ویزا به زبان انگلیسی می باشد و اطلاعات فرم باید به زبان انگلیسی کامل شود.

1401/02/22

تینا حیدری

سلام اگر قبل از شرکت در تور بلغارستان جواب تست پی سی آر مثبت بشه باید چیکار کنیم؟


پاسخ کارشناسان: سلام وقت بخیر در این صورت نتیجه تست پی سی آر شما برای هتل و کارگزار تور بلغارستان ارسال میشود پس از آن باید بر اساس تصمیم هتل و ایرلاین عمل کنیم که احتمالا با پرداخت جریمه یا تغییر زمان شروع تور شما همراه می باشد.

نمایش نظرات بیشتر...