تور دبی هتل گرند حیات


هتل grand hyatt dubai

هتل grand hyatt dubai


با صبحانه

دوتخته

29,800,000 تومان

یک تخته

49,500,000 تومان

کودک با تخت

25,100,000 تومان

کودک بدون تخت

10,500,000 تومان

دوتخته

29,800,000 تومان

یک تخته

49,500,000 تومان

کودک با تخت

25,100,000 تومان

کودک بدون تخت

10,500,000 تومان

اطلاعات تور دبی هتل گرند حیات

 • شروع سفر: تهران - هر روز

  تهران
  ایران ایر تور
  هواپیمایی: ایران ایر تور
 • دبی - 3 شب اقامت

مدارک و خدمات

مدارک مورد نیاز

 • اسکن عکس پاسپورت 
 • کارت ملی
 • عکس 4*3

خدمات آژانس

 • پرواز رفت و برگشت 
 • ویزای امارات
 • بیمه مسافرتی
 • اقامت در هتل با صبحانه 
 • لیدر فارسی زبان

سایر توضیحات

امتیاز 4.0 از 5 | از بین 26 امتیاز دهنده به تور دبی هتل گرند حیات

سوالات متداول

مهم است بدانید که از ایران 4 پرواز مستقیم ماهان، ایران ایر، ایر عربیا و امارات و 1 پرواز غیر مستقیم قطر به سمت دبی رد طول هفته پرواز دارند. ضمنا توجه داشته باشید که پرواز ایرعربیا در فرودگاه شارجه به زمین می ‌نشیند و تا شهر دبی (بدون ترانسفر) 1 ساعت فاصله زمانی دارد.

هتل گرند حیات دارای 682 اتاق لوکس می باشد که انواع آن عبارتند از:
    اتاق کانکتینگ فامیلی: این اتاق ها دارای 78 متر مساحت می باشند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، چشم انداز شهر و صبحانه رایگان نیز می باشند؛
    اتاق کریک ویو: این اتاق ها دارای 44 متر مساحت می باشند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، چشم انداز شهر، استخر و رودخانه و صبحانه رایگان نیز می باشند.
    اتاق گرند با چشم انداز اسکای لاین: این اتاق ها دارای 39 متر مساحت می باشند، یک تخت دو نفره بزرگ یا دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، چشم انداز شهر، استخر و رودخانه و صبحانه رایگان نیز می باشند.
    اتاق گرند تویین: این اتاق ها دارای 39 متر مساحت می باشند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، چشم انداز شهر، استخر و رودخانه و صبحانه رایگان نیز می باشند.
    اتاق تویین کریک سایت: این اتاق ها دارای 44 متر مساحت می باشند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، چشم انداز شهر، استخر و رودخانه و صبحانه رایگان نیز می باشند.
    سوییت خانواده: این اتاق ها دارای 88 متر مساحت می باشند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، چشم انداز شهر و صبحانه رایگان نیز می باشند.
    سوییت با یک اتاق خواب: این اتاق ها دارای 132 متر مساحت می باشند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، چشم انداز شهر و استخر و صبحانه رایگان نیز می باشند.

در ابتدا مهم است بدانید که مبدا اکثر تورهای دبی از تهران می ‌باشد و امکان تغییر مبدا به شهرهای دیگر کشورمان در صورت درخواست مسافران امکان پذیر است.خوشبختانه در خصوص تور دبی هتل گرند حیات از تهران و شهرستان ها باید بگوییم که برگزاری این تور برای شما کاملا امکان پذیر خواهد بود پس نگران این موضوعات نباشید؛ تنها کافیست با مشاوران مجموعه نامی گشت جهت رزرو و خرید تور مورد نظر خود تماس حاصل نمایید تا شما را در جهت رزرو یا خرید تور مورد نظر راهنمایی کنند.