تور دبی نمایشگاه اکسپو | Expo 2020


هتل gulf inn dubai

هتل gulf inn dubai


با صبحانه

دوتخته

0

یک تخته

0

کودک با تخت

0

کودک بدون تخت

0

دوتخته

0

یک تخته

0

کودک با تخت

0

کودک بدون تخت

0

اطلاعات تور دبی نمایشگاه اکسپو | Expo 2020

 • شروع سفر: تهران - هر روز

  تهران
  ماهان
  هواپیمایی: ماهان
 • دبی - 3 شب اقامت

مدارک و خدمات

مدارک مورد نیاز

حداقل اعتبار 7 ماه برای گذرنامه برای تور نمایشگاه expo 2020 دبی  است .

تست PCR تا 72 ساعت قبل از پرواز الزامی است .

خدمات آژانس

 • بلیط رفت و برگشت
 • گشت شهری
 • اقامت هتل با صبحانه

سایر توضیحات

امتیاز 4.4 از 5 | از بین 43 امتیاز دهنده به تور دبی نمایشگاه اکسپو | Expo 2020

سوالات متداول

 اکسپوی دبی  2020 در اصل بزرگترین رویدادی است که تاکنون در جهان عرب اتفاق افتاده است، این نمایشگاه میزبان 192 کشور از مشاغل مختلف، شرکت ‌های چندجانبه و موسسات آموزشی و... می باشد.

نمایشگاه اکسپو 2020 دبی برای اولین بار در منطقه خاورمیانه برگزار می شود و در نوع خود برای علاقه مندان این حوزه بی نظیر و شگفت انگیز است. این نمایشگاه فوق العاده جذاب چیزی در حدود شش ماه زمان می برد و پیش بینی شده است حدود 25 میلیون نفر از سراسر دنیا برای دیدن آن راهی تور دبی شوند. اکسپو 2020 دوبی در فضایی با مساحت 500 هکتار با حضور 195 کشور و نهادهای بین المللی با شعار " پیوند افکار و ساخت آینده " در کشور امارات برگزار می شود .که پاویون جمهوری اسلامی ایران با مساحت 2014 متر مربع در زون تحرک در همسایگی پاویون های کشورهای فرانسه و پرو قرار گرفته است.
همچنین نمایشگان اکسپو دبی، رویدادی بسیار مهم و فرصتی شگفت انگیز و نو برای شرکت های معتبر جهانی است. باید یاداور شویم که اگر قصد رزرو تور نمایشگاه اکسپو 2020 دبی را دارید این رویداد مهیج از 09 مهر 1400 الی 11 فروردین 1402 در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می شود.

خوب شاید این سوال در ذهنتان پیش بیاید که این نمایشگاه دقیقا به چه موضوعاتی می پردازد؟ موضوع و تم اصلی اکسپو 2020 دبی " ارتباط ذهن ها، خلق آینده " انتخاب شده و انتظار می رود که این نمایشگاه جهانی، بستری عالی و کمیاب برای رشد و مطرح شدن ایده های خلاقانه از سراسر کره زمین باشد.
ضمنا مهم است بدانید که بسیاری از اختراعات و سازه های مشهور دنیا اعم از: برج ایفل، اولین ماشین تایپ، تلویزیون و حتی سس کچاپ هانز اولین بار در این نمایشگاه ها به جهانیان معرفی شده اند. خوشبختانه می توان این انتظار را داشت که این نمایشگاه بستر مناسب و ایده آلی برای ایده های جدید و ظهور برندهای تازه در جهان باشد و گامی مهم در محبوبیت بیشتر و شهرت جهانی تر دبی در سطح بین الملل به حساب آید.

به همین جهت حاکم دبی اعلام کرده که در روز افتتاحیه این نمایشگاه، جهان را به حیرت و شگفتی فرو می برد و همه را متحیر و متعجب خواهد کرد! این نمایشگاه فرصت های شغلی زیادی را بوجود آورده است و فرصتی مناسب برای اقتصاد امارات می باشد و شما گردشگران برای بازدید و شرکت در این نمایشگاه می توانید از امروز اقدام نمایید.

تاریخی که برای برگزاری نمایشگاه EXPO در نظر گرفته شده است به آخرین بیانیه به شرح زیر است:

    افتتاحیه : 1 اکتبر2021 (9 مهر 1400)
    اختتامیه:31 مارچ 2022 (11 فروردین 1402)

در بیانیه سایت https://www.expo2020dubai.com بیان شده است که با توجه به شرایط همه ‌گیری ویروس کرونا در دنیا، با در نظر گرفتن این بازه زمانی به شرکت کنندگان و کشورهای مختلف اجازه داده شده تا با خیال راحت و بدون استرس از تاثیر ویروس بر شرایط، به خلق و تبادل افکار خلاق برای پیدا کردن راه‌ حل ‌های مناسب برای چالش های بزرگ و قابل توجهی که جهان با آن گریبان گیر است، بپردازند.