تور استانبول هتل تکسیم اسکوئر


هتل taksim square istanbul

هتل taksim square istanbul


با صبحانه

دوتخته

22,000,000 تومان

یک تخته

33,350,000 تومان

کودک با تخت

14,700,000 تومان

کودک بدون تخت

9,000,000 تومان

دوتخته

22,000,000 تومان

یک تخته

33,350,000 تومان

کودک با تخت

14,700,000 تومان

کودک بدون تخت

9,000,000 تومان

اطلاعات تور استانبول هتل تکسیم اسکوئر

 • شروع سفر: تهران - هر روز

  تهران
  قشم ایر
  هواپیمایی: قشم ایر
 • استانبول - 3 شب اقامت

مدارک و خدمات

مدارک مورد نیاز

 • 2 دوز واکسن و گذشت 14 روز از دوز دوم
 • پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار
 • کارت واکسن دیجیتال انگلیسی یا نتیجه منفی تست پی سی آر

خدمات آژانس

 • بلیط رفت و برگشت
 • اقامت هتل با صبحانه
 • بیمه مسافرتی
 • یک روز گشت شهری رایگان با ناهار

سایر توضیحات

امتیاز 3.7 از 5 | از بین 39 امتیاز دهنده به تور استانبول هتل تکسیم اسکوئر

سوالات متداول

هتل تکسیم اسکوئر استانبول چند قدم با میدان تکسیم و خیابان استقلال معروف فاصله دارد و ایستگاه مترو تکسیم هم در نزدیکی آن قرار گرفته است.

همچنین هتل تکسیم اسکوئر با میدان تکسیم به اندازه 1 دقیقه پیاده روی، با کاخ دلمه باغچه به اندازه 20 دقیقه پیاده روی، با برج گالاتا به اندازه 22 دقیقه پیاده روی، با پل گالاتا به اندازه 31 دقیقه پیاده روی، با بازار ادویه استانبول به اندازه 36 دقیقه پیاده روی، با بازار بزرگ استانبول به اندازه 43 دقیقه پیاده روی، با خیابان استقلال به اندازه 4 دقیقه پیاده روی، با ورزشگاه وودافون استانبول به اندازه 14 دقیقه پیاده روی، با موزه پرا به اندازه 14 دقیقه پیاده روی و با میدان امینونو به اندازه 33 دقیقه پیاده روی فاصله دارد.

لازم به ذکر است که هتل تکسیم اسکوئر استانبول با ماشین با فرودگاه استانبول حدود 49 دقیقه و با فرودگاه صبیحه گوکچن استانبول حدود 61 دقیقه فاصله زمانی دارد.

تمامی اتاق های تکسیم اسکوئر استانبول شامل امکانات، سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی هستند. در ادامه برای اطلاع از قیمت تور  های استانبول هتل تکسیم اسکوئر  Taksim Square Hotel  مهم است بدانید که شروع قیمت های اتاق ها از شبی حدودا 2،083،333 ریال شروع می شود که این قیمت براساس میانگین اتاق های استاندارد گردآوری شده است.

اول از همه لازم است که اطلاعاتی از اتاق های این مجموعه اقامتی پرطرفدار داشته باشید تا با دید کامل بتوانید تصمیم گیری نمایید.

خوب برای رزرو اتاق در این هتل، 4 انتخاب مختلف را پیش رو دارید که در اینجا فهرستی از انواع اتاق و مشخصات هر کدام را برای شما گرد آورده ‌ایم:

    اتاق لوکس دو نفره با منظره پارک: این اتاق 24 متر مربع مساحت دارد و شامل یک تخت خواب بزرگ دو نفره و یک تخت خواب تک نفره اضافی است که در صورت درخواست مسافران برای مهمان به آن افزوده خواهد شد. این اتاق رو به پارک زیبای گزی میدان تکسیم قرار گرفته است.
    اتاق لوکس دو نفره با منظره باغ: مساحت این اتاق 22 متر مربع است. یک تخت خواب بزرگ دو نفره دارد و امکان افزودن تخت سوم برای مهمان نیز وجود دارد.
    اتاق لوکس دو نفره با منظره دریا: این اتاق زیبا 25 متر مربع مساحت دارد و منظره آن رو به تنگه بسفر است. شامل یک تخت خواب بزرگ دو نفره است و امکان اضافه شدن نفر سوم به عنوان مهمان نیز وجود دارد.
    سوئیت با منظره تنگه بسفر: 40 متر مربع مساحت دارد و شامل یک تخت خواب بزرگ دو نفره به همراه یک کاناپه تخت ‌خواب ‌شو است. ظرفیت اتاق 3 نفر است اما امکان پذیرش یک نفر مهمان را دارد. پنجره‌های بزرگ این سوئیت منظره پانارومیک زیبایی از دریا را به مسافران ارائه می کند.