تور قشم از تبریز


هتل آرمان درگهان قشم

هتل آرمان درگهان قشم


با صبحانه

دوتخته

0

یک تخته

0

کودک با تخت

0

کودک بدون تخت

0

دوتخته

0

یک تخته

0

کودک با تخت

0

کودک بدون تخت

0

تور های پیشنهادی

اطلاعات تور قشم از تبریز

 • شروع سفر: تبریز -

  تبریز
  آتا
  هواپیمایی: آتا
 • قشم - شب اقامت

مدارک و خدمات

مدارک مورد نیاز

 • شناسنامه
 • کارت ملی

خدمات آژانس

 • بلیط رفت و برگشت
 • اقامت در هتل با صبحانه

سایر توضیحات

امتیاز 3.9 از 5 | از بین 47 امتیاز دهنده به تور قشم از تبریز

سوالات متداول

قیمت تور های  قشم با قطار وابسته به 2 پارامتر بلیط رفت و برگشت قطار و هتل محل اقامت است. هزینه بلیط رفت تهران به بندرعباس بسته به کیفیت قطار، بین 116 تا 250 هزار تومان در روزهای معمولی متفاوت است که این قیمت ها روزانه در حال تغییرات می باشد.
همچنین امکان دارد که در اعیاد و یا تعطیلات این هزینه افزایش یابد و در مورد هتل محل اقامت نیز این نکته را در نظر داشته باشید که در ایام شلوغی، هتل ‌های قشم قیمت ‌‌های خود را افزایش می ‌دهند.

 

    -1سعی کنید بهترین ایرلاین را برای قیمت  تور هوایی قشم  انتخاب کنید. خوب طبیعتا ایرلاین های شناخته شده و معتبر خدمات و امکانات بهتری ارائه میکنند و با دیگر خطوط هوایی کاملا فرق می کنند.
   -2انتخاب نوع پرواز که پرواز سیستمی قشم است یا پرواز چارتری قشم که البته از لحاظ کیفیت تفاوتی با یکدیگر ندارند. هر انتخابی حساب کتاب دارد و بیشتر مسافران طبیعتا به دنبال بلیط قشم لحظه آخری  هستند.
   -3 ساعت رفت و برگشت با تور هوایی قشم از تبریز و بلعکس در هزینه های سفر بی تاثیر نیست.

تور قشم از تبریز هوایی : تورقشم هوایی  در وقت شما صرفه جوئی میکند ولی نسبت به تور قشم زمینی گرانتر است
تور قشم از تبریز زمینی : تور قشم از تبریز زمینی  از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است و چنانچه زمان بیشتری برای سفر دارید می توانید از این گزینه استفاده کنید

قطارهای بسیاری در این مسیر فعالیت می کننند که شما را از تبریز به بندرعباس و از آنجا به قشم می ‌برند، ضمنا با خرید بلیط قطار تبریز با گذراندن 631 کیلومتر و طی 6 ساعت مسافران به مقصد می رسند و شما مسافرین با رزرو بلیط قطار تبریز این امکان را دارید که از قطارهای لوکس توس، چهارتخته خلیج فارس، اکسپرس، درجه یک سهند و لوکس البرز و... استفاده کنید.

همچنین برای رزرو بلیط قطار قشم از تبریز و یا هر یک از شهرهای ایران، بعد از ورود به سامانه خرید بلیط قطار، با انتخاب مبدا، مقصد، زمان، تعداد مسافر و نیز نوع (عادی، خواهران یا برادران) لیستی از گزینه های موجود برایتان به نمایش درخواهد آمد که می توانید با تغییر فیلتر زمان و شرکت های حمل و نقل، بهترین گزینه را انتخاب کنید و از یک سفر ارزان قیمت را شروع کنید.