تور استانبول هتل الیت ورلد


هتل elite world istanbul

هتل elite world istanbul


با صبحانه

دوتخته

22,600,000 تومان

یک تخته

34,320,000 تومان

کودک با تخت

14,400,000 تومان

کودک بدون تخت

9,000,000 تومان

دوتخته

22,600,000 تومان

یک تخته

34,320,000 تومان

کودک با تخت

14,400,000 تومان

کودک بدون تخت

9,000,000 تومان

اطلاعات تور استانبول هتل الیت ورلد

 • شروع سفر: تهران - هر روز

  تهران
  قشم ایر
  هواپیمایی: قشم ایر
 • استانبول - 3 شب اقامت

مدارک و خدمات

مدارک مورد نیاز

 • پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
 • تزریق دو دوز واکسن
 • کارت واکسن دیجیتال به زبان انگلیسی

خدمات آژانس

 • ترانسفر رفت و برگشت
 • بیمه مسافرتی
 • بلیط رفت و برگشت
 • تور لیدر فارسی زبان
 • گشت شهری 1 روزه
 • اقامت در هتل با صبحانه

سایر توضیحات

امتیاز 4.1 از 5 | از بین 36 امتیاز دهنده به تور استانبول هتل الیت ورلد

سوالات متداول

 
برای اطلاع از قیمت تور های استانبول هتل الیت ورد مهم است بدانید که شروع قیمت های اتاق ها از شبی 130 دلار شروع می شود و اینکه پیشنهاد مجموعه نامی گشت این است که قبل از رزرو این هتل از قیمت اتاق های این مجموعه اقامتی 5 ستاره اطلاع داشته باشید تا با دیدی باز و برآورد مالی درستی تصمیم به انتخاب بگیرید.

اما این موضوع را بدانید که ارائه قیمت اتاق های هتل کاملا تقریبی می باشد و نرخ آنها روزانه براساس نوسانات ارزی در حال تغییرات می باشد به همین دلیل قیمت دقیق و درستی را نمی توان به شما ارائه کنیم، اما شما براحتی می توانید با مراجعه به سامانه رزرواسیون وبسایت نامی گشت از نرخ دقیق اتاق ها و سوئیت های این هتل مطلع شوید.

در ابتدا باید بگوییم که تمامی اتاق ‌های این هتل با شکوه معماری از نوع نئوکلاسیک هستند که جذابیت های چشمگیری دارند و استفاده از مبلمان راحتی، پوشش شیک کف اتاق ‌ها و همچنین تلویزیون ‌های صفحه تخت دیواری و کلی خدمات منحصر به فرد دیگر باعث شده است که جزو هتل های برتر استانبول قرار بگیرد.
ضمنا تعداد اتاق ‌های این هتل مجلل 245 عدد است که در دسته ‌های زیر قرار می‌ گیرند.

    اتاق استاندارد: یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.
    اتاق دبل دولوکس: این اتاق ها 36 متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.
    اتاق دبل دولوکس با تخت اکسترا: این اتاق ها 36 متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره اکسترا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.
    اتاق دبل دولوکس با تراس: این اتاق ها 30 متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره اکسترا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.
    اتاق تویین دولوکس: این اتاق ها 36 متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.
    دو اتاق دبل متصل: این اتاق ها 60 متر مساحت دارند، دو تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.
    سوییت کینگ: این سوییت ها 175 متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.
    سوییت جونیور: این سوییت ها 61 متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.
    سوییت کلاسیک با چشم انداز شهر: یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.

بله در ابتدا مهم است بدانید که مبدا اکثر تورهای استانبول از تهران می ‌باشد و امکان تغییر مبدا به شهرهای دیگر کشورمان در صورت درخواست مسافران امکان پذیر است.

خوشبختانه در خصوص تور های  استانبول هتل الیت ورد  Elite World Hotel از تهران و شهرستان ها باید بگوییم که برگزاری این تور برای شما کاملا امکان پذیر است؛ تنها کافیست با مشاوران مجموعه نامی گشت جهت رزرو و خرید تور مورد نظر خود تماس حاصل نمایید.