تور قشم هتل آتامان


هتل آتامان قشم

هتل آتامان قشم


با صبحانه

2 شب

7,740,000 تومان

3 شب

9,320,000 تومان

4 شب

10,710,000 تومان

توضیحات

0

2 شب

7,740,000 تومان

3 شب

9,320,000 تومان

4 شب

10,710,000 تومان

توضیحات

0

اطلاعات تور قشم هتل آتامان

 • شروع سفر: تهران - هر روز

  تهران
  وارش
  هواپیمایی: وارش
 • قشم - 2 شب اقامت

مدارک و خدمات

مدارک مورد نیاز

 • شناسنامه
 • کارت ملی

خدمات آژانس

 • بلیط رفت و برگشت
 • اقامت در هتل با صبحانه

سایر توضیحات

امتیاز 3.9 از 5 | از بین 33 امتیاز دهنده به تور قشم هتل آتامان

سوالات متداول

اگر مسافر تور  های قشم هتل آتامان هستید مهم است که از قیمت اتاق های این مجموعه اقامتی عالی اطلاع داشته باشید تا با دیدی باز و برآورد مالی درستی تصمیم به انتخاب بگیرید. اما لازم به ذکر است که قیمت اتاق ها حدودی است و نرخ آنها روزانه براساس نوسانات قیمتی در حال تغییرات می باشد.در آخر هزینه اقامت در این هتل بستگی به تاریخ ورود و مدت زمان اقامت شما دارد که برای آگاهی از قیمت دقیق اتاق ها می توانید وارد قسمت خرید اینترنتی صفحه اصلی سایت نامی گشت شوید.در ادامه هزینه رزرو اتاق در هتل آتامان قشم با توجه به نوع اتاق انتخابی شما کاملا متفاوت است.

    اتاق دو تخته توئین : 545,000 تومان
    اتاق دو تخته دبل : 545,000 تومان
    سوئیت یکخوابه دو نفره : 600,000 تومان
    اتاق سه تخته : 627,000 تومان
    سوئیت سه نفره VIP : 1,308,000 تومان
    اتاق چهار تخته : 742,000 تومان
    سوئیت دو خوابه چهار نفره : 818,000 تومان

هتل آتامان قشم از مجموعه آبی و استخر بی بهره می باشد و شاید به همین علت هم هست که از عنوان هتل 5 ستاره محروم شده است. با این حال اگر بخواهیم صادق باشیم در قشم کسی نیاز به استخر درون هتل ندارد، چرا که همه گردشگران برای آب تنی آب های آزاد این جزیره را ترجیح می دهند.
به خصوص که امکان تفریحات آبی مثل شاتل سواری، غواصی، قایق سواری و پاراسل بازی نیز برای شما فراهم باشد. ضمنا میهمانان بازه زمانی اقامتشان در هتل، میتوانند خود را در سالن بیلیارد مشغول کنند واز دستگاه های متنوع بدنسازی مستقر در هتل برای ورزش و نرمش نهایت استفاده را ببرند. از دیگر امکاناتی که هتل آتامان از آن بی بهره است باید به پارکینگ اشاره نمود، ولی می توان گفت این مورد هم نقصی برای هتل آتامان بشمار نمی رود چون دور تا دور هتل فضای باز و خیابان هایی وجود دارد که زیر نظر تک تک اتاق های هتل می باشد.
در صورتیکه که گردشگران تور های قشم هتل آتامان خودروهای شخصی خود را به جزیره آورده باشند، که چنین اتفاقی بسیار به ندرت اتفاق می افتد و یا اینکه در جزیره اقدام به کرایه ماشین های لوکس کرده باشند این امکان را دارند که ماشین را به راحتی در خیابان پارک کنند. در نهایت باید گفت قشم، جزیره امنی است و گردشگران به هیچ وجه چنین نگرانی هایی را نخواهند داشت.
از امکانات مهم دیگر هتل آتامان قشم بد نیست به دستگاه خودپرداز، فروشگاه، اتاق چمدان، پله اضطراری و زنگ هشدار و... اشاره کرد که بسیار کاربردی است. امکانات دیگری همچون صندوق امانات، کپسول آتش نشانی، نمازخانه، امکان فتوکپی و فکس و پرینت و روزنامه هر روزه برای اهالی فرهنگ قابل ارائه است.
هتل از خدمات CIP و تشریفات ویژه نیز برخوردار است و میهمانان ویژه اش را از فرودگاه تا هتل با بهترین ماشین ها بدرقه و استقبال می کند.