تور مشهد با قطار


قیمت تور مشهد با قطار

تورهای پیشنهادی

تور مشهد با قطار

 

مشهد به عنوان پایتخت معنوی ایران و وجود بارگاه مطهر رضوی در این شهر در تمام طول سال میزبان هموطنان و زائران داخلی و خارجی زیادی است که از سراسر جهان اسلام و حتی از کشورهای غیر مسلمان خود را به این شهر جذاب میرسانند تا علاوه بر زیارت حرم امام خوبی ها از مناظر دیدنی اطراف مشهد و همچنین اماکن تاریخی و تفریحی داخل شهر کمال استفاده را ببرند.

لازم به ذکر است که تورهای مسافرتی مشهد تنها از طریق هواپیما و از شهر تهران انجام نمی شود، بلکه شما عزیزان می توانید از طریق خطوط ریلی و به صورت زمینی هم تور خود را از شهرهای بزرگ ایران که در ادامه به آنها می پردازیم، تور مشهد با قطار خود را خریداری کنید.

 

تور مشهد با قطار

 

در ادامه اینکه بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای مسیر هوایی مسیر ریلی به مشهد را برای سفر با تور مشهد خود انتخاب کنند. البته مزیت های این روش سفر به قدری زیاد است که باعث میشود شما تور ارزان مشهد با قطار و امنیت سفر که هر دو اصل برای هر مسافری الویت بشمار می رود را داشته باشید. خوب اگر تور زیارتی مشهد با قطار را انتخاب کرده اید بهتر است به چند نکته توجه داشته باشید. 

اول اینکه در صورت رزرو تور مشهد با قطار اگر به هر دلیلی سفرتان را خواستید کنسل کنید، بهتر است 24 ساعت قبل از حرکت در جهت استرداد دست بکار بشوید؛ چرا که در صورت استرداد رزور قبل از حرکت قبل از ساعت 12، 90 درصد از مبلغ به شما باز گردانده میشود و اگر روز حرکت قبل از ساعت 12 استرداد را انجام بدهید تنها 50 درصد و استرداد در زمانی که کمتر از 2 ساعت به شروع حرکت مانده باشد هزینه ای به شما مسترد نخواهد شد.

همچنین در انتخاب توع قطار دقت داشته باشید، چون یکی از مهماترین و اساسی ترین عوامل تاثیر گذار در نرخ تور زمینی مشهد قطار نوع قطاری است که قراره شما را به مشهد برساند و طبیعی است که قطارهای درجه یک نسبت به قطارهای درجه دو و اتوبوسی گران تر برایتان تمام می شود.

 

تور مشهد با قطار لحظه

 

نکته: برای رزرو تور زمینی مشهد با قطار، زمان حرکت و رسیدن به مقصد بسیار حائز اهمیت است، چون با توجه به این که اتاق هتل ها معمولا در ساعت 14 به مسافران تحویل داده می شود.

بهتر است قطاری را انتخاب کنید که در نیمه های شب به مشهد نرسید؛ چون در این صورت باید هزینه یک شب کامل را به هتل پرداخت نمایید و بهتر است برای خرید تورهای زیارتی مشهد با قطارهای شب و روز را انتخاب نمایید تا سفر آیوده و راحتی را تجربه کنید.

تور مشهد زمینی

 

ارزان ترین شیوه سفر به پایتخت معنوی کشورمان، سفر با خرید تور زمینی مشهد می باشد که با هم با قطار و هم با اتوبوس های مختلف می توانید فاصله مبدا و مقصد را طی نمایید؛ بنابراین بعد رزرو این تور، بلیط و واچر هتل در اختیارتان قرار می گیرد.

علاوه بر قطار های vip، وجود اتوبوس های vip هم در حال حاضر شرایط بسیار مناسب و راحتی را برای طی کردن مسافت های طولانی برای شما مسافران تور مشهد زمینی فراهم کرده است، لذا می توانید با تورهای مشهد زمینی با قیمت ارزان با قطار و اتوبوس سفر عالی و خاطره بخشی را آغاز نمایید.

اختلاف قیمت تورهای مشهد با قطار با تور هوایی چقدر است؟

 

تصور کنید که دو تور مشابه به هم از نظر هتل و زمان سفر را داریم، اگر یکی از پکیج ها با هواپیما و دیگری با قطار بسته شود، اختلاف قیمت ناچیزی با یکدیگر خواهند داشت و در شرایط شلوغی و پرگردشگر مشهد و همچنین وجود مناسبت‌ ها، شهادت ها و ... با توجه به اینکه قطارهای مشهد قیمت ثابت  ‌تری نسبت به پروازها دارند این اختلاف قیمت ها در پیک سفر در بعضی مواقع به دو برابر هم خواهد رسید و در نهایت باید تور مشهد هوایی را با اختلاف حدود 300 هزار تومان گران ‌تر از تور مشهد با قطار زمینی خریداری نمایید.

 

اختلاف تور مشهد با قطار

ارزان ‌ترین قیمت تور مشهد با قطار را چه زمان هایی بخریم؟

 

این بازه زمانی ها بهترین فرصت برای سفر مشهد با قطار بصورت زمینی خواهد بود:

 • مهر ماه به دلیل شروع مدارس
 • دی ماه به دلیل امتحانات
 • اواخر اسفند ماه به دلیل شلوغی قبل از آغاز سال جدید و اینکه معمولا سفرها در تعطیلات نوروز انجام می‌ شود.
 • اواخر فروردین ماه به دلیل شروع به کار مدارس و ادارات بعد از تعطیلات فصل
 • اواخر اردیبهشت و خرداد ماه شروع امتحانات

موارد گفته شده در بالا بدون در نظر گرفتن مناسبت ‌ها در مشهد معرفی شده است، برای مثال اگر در یکی از زمان ‌های فوق شهادت امام رضا (ع) و یا دهه محرم و... قرار بگیرد.

شاهد گران ‌ترین نرخ تورهای زمینی مشهد با قطار خواهیم بود و دیگر مهم نیست که فصل امتحانات است یا تازه تعطیلات نوروز تمام شده است! چرا که این زمان ها مسافران زیادی از سراسر کشور دارد که ترجیح می دهند راهی شهر مقدس مشهد شوند.

 

ارزانترین تور مشهد با قطار

بهترین قطارهای مشهد را بشناسید

 

در حال حاضر در ایران قطارهای 5 ستاره عالی فقط قطار فدک و قطار زندگی در دسترس شماست که هر دو جزو بهترین قطارهای این مسیر شناخته می شوند که هر کدام با تفاوت ‌های خاصی که دارند، یک سر و گردن از بقیه قطارها بالاتر می باشند و جالب ‌تر اینکه هر دو قطار فقط در مسیر مشهد فعالیت دارند.

البته توجه داشتهب اشید که اگر بخواهیم قطارها را از نظر خدمات بررسی ‌کنیم؛ مثلا اگر بخواهیم سرعت را لحاظ کنیم پردیس هم قطار فوق العاده خوبی است، اما به هیچ وجه نباید توقع راحتی سفر در قطار فدک و زندگی را از قطار پردیس را داشته باشید.

 

بهترین قطارهای مشهد

تور مشهد با قطار از تهران و شهرستان

 
 • تور مشهد از تهران با قطار

در ابتدا لازم است بدانید که در ادامه مبدا تور مشهد با قطار از تهران است ولی امکان تغییر مبدأ به تمام شهرهای کشور هم در صورت نیاز شما عزیزان امکان پذیر است.

تور مشهد از تهران نقطه آغاز سفری زیارتی و سیاحتی به پایتخت فرهنگی کشورمان یعنی مشهد است که کسب فیض از زیارت حرم مطهر رضوی و همچنین تجربه ای شگفت انگیز با بازدید از مناطق گردشگری و تفریحی مشهد، به ارمغان خواهد آورد. 

تور مشهد از تهران زمینی با قطار پرفروش ترین تور مشهد بشمار می رود که همه روزه مسافران زیادی را از تهران که قصد زیارت بارگاه امام رضا را دارند و یا اینکه به علت های مختلفی مثل کار یا تحصیل به این شهر سفر می کنند، راهی مشهد می کند. طبیعتا سفرهایی که با تور برگزار میشود.

بدون دغدغه تهیه بلیط و رزرو هتل همراه هستند با این حال گردشگرانی که این شیوه سفر را برگزیده اند، می توانند با مشاوران با تجربه نامی گشت در فروش تورهای داخلی تماس حاصل نمایند تا اطلاعات کامل خرید تور تهران به مشهد با قطار یا با هواپیما را در اختیارتان قرار بدهند.

 

تور مشهد با قطار از تهران و شهرستان ها

 

 • تور مشهد از کرج با قطار 

 
مهم است بدانید که در حال حاضر تور مشهد از کرج به دو صورت تور هوایی مشهد از کرج و تور زمینی مشهد از کرج با قطار اجرا می ‌شود که هر دو روش متقاضیان خاص خودشان را دارند.
در گذشته تنها تور مشهد از کرج در این مسیر و برای اهالی شهر کرج و استان البرز بصورت تور زمینی مشهد با قطار انجام می شد؛ دلیل این موضوع هم عدم وجود یک فرودگاه مسافربری در استان البرز بود. در نتیجه زائرین امام رضا و مسافران تور مشهد هوایی مجبور بودند تا به صورت زمینی به تهران بروند و از آنجا با پرواز مستقیم به مشهد سفر کنند.
 
خوب تور مشهد از کرج زمینی با قطار یکی از تورهای پرتقاضا و پرتردد در کرج به حساب می آید. در ضمن قطارهای فعلی مسیر کرج مشهد شامل قطار 4 تخته امید، قطار 4 ستاره نور و قطار 6 تخته پارسی می باشد و نیز قطار 4 ستاره نور یکی از قطارهای خوب مسیر ریلی مشهد بشمار می رود. مجموعه نامی گشت در ارائه کلیه خدمات تور مشهد از کرج با قطار، از جمله تهیه بلیط قطار مشهد از کرج و رزور هتل در مشهد، آماده ارائه بهترین و عالی ترین خدمات به شهروندان کرجی می باشد.
 
نکته: روز و ساعت حرکت قطار کرج - مشهد به این صورت است که قطار کرج - مشهد همه روزه و در ساعات مختلف روز به سمت مشهد حرکت دارد.
 
 
 • تور مشهد از اصفهان با قطار

 
مشهد تنها مقصد گردشگری پرطرفدار در ایران به حساب می آید که در تمام طول سال میزبان زائران بسیاری از سراسر کشور می ‌باشد که برای زیارت حرم مطهر اما رضا و همچنین بازدید و تفریح در جاذبه های فوق العاده این شهر به مشهد سفر می ‌کنند.
 
به همین دلیل تور مشهد از همه شهرهای ایران به صورت زمینی (اتوبوس – قطار) و هم بصورت هوایی برگزار می ‌شود و تور هوایی مشهد از اصفهان با هواپیما و تور مشهد از اصفهان زمینی با قطار نیز از همین تورهای پرطرفدار و محبوب نزد شهروندان عزیز اصفهانی هستند.
 
اصفهان یکی از شهرهای بزرگ و مذهبی ایران است و مردم این شهر در تمام طول سال، از تور مشهد از اصفهان به شدت استقبال می ‌کنند.
 
لازم به ذکر است که هر روز دو قطار 4 تخته، ایستگاه راه آهن اصفهان را به مقصد مشهد ترک می ‌کنند و اینکه قطار اصفهان به مشهد همه روزه ساعت 16:20 از اصفهان حرکت میکند و در ساعت 10:20 صبح فردا به مشهد مقدس میرسد.
 
 
 • تور مشهد از قم با قطار

 
تور مشهد از قم از آن دسته تورهای داخلی محبوب و پرطرفدار بین دو شهر مهم و زیارتی کشورمان ایران می باشد که به شیوه های مختلفی امکان سفر را برای هموطنان ایرانی فراهم می کند.
تور مشهد از قم زمینی با قطار و یا به صورت هوایی هر دو مزیت های خاص خودشان را دارند که انتخب هر یک به بودجه و سلیقه شما عزیزان بستگی دارد. تور مشهد از قم با قطار را می توانید هم به صورت حضوری و هم غیرحضوری از آژانس نامی گشت خریداری نمایید. 
 
یکی از بهترین مزیت های خرید تور مشهد از قم با قطار، امکان انتخاب میان قطارهای لوکس در این مسیر بوده که شرایط بسیار مناسبی را در طول سفر برای شما فراهم خواهد کرد. برای مثال، خرید تور مشهد از قم با قطار فدک یکی از بهترین گزینه ها در این زمینه می باشد که شرایط موجود در کابین های آن دقیقا مثل کلاس پروازی فرست می باشد.
 
در ادامه سفر با قطار برای خیلی از مسافران از انتخاب های اول بشمار می رود، چون هم مقرون به صرفه تر است و هم امکان استفاده از زیبایی های مسیر را بیشتر به مسافران می دهد.
 
 
 • تور مشهد از شیراز با قطار 

 
در ابتدا اینکه تور مسافرتی مشهد از همه شهرهای ایران به صورت زمینی، هوایی و یا هر دو برگزار می ‌شود و تور مشهد از شیراز هم یکی از همین تورها است. شهر شیراز یکی از کلان شهرهای ایران است که بیش از 1,5 میلیون نفر جمعیت داشته و همین موضوع باعث شده تا تور مشهد از شیراز، متقاضیان بسیار زیادی را به خود اختصاص بدهد. 
 
در ادامه اینکه فاصله زمانی مسیر ریلی شیراز - مشهد، چیزی در حدود 22 تا 24 ساعت زمان خواهد برد که حدودا دو برابر بیشتر از مدت زمانی است که در مسیر قطار تهران مشهد میباشد.
 
همچنین باید متذکر شویم که قطارهای تندرو در این مسیر هیچ فعالیتی ندارند و بهتر است که از قطارهایی با امکانات و خدمات مناسب برای سفر با تور مشهد از شیراز زمینی با قطار استفاده نمایید.
 
اگرچه قطار لوکسی مثل قطار فدک در این مسیر حرکت ندارد اما قطارهای با کیفیت پلور سبز، 4 تخته و 4 ستاره امید، غزال و سریر در این مسیر حرکت دارند که انتخاب های خوبی برای شما خواهد بود.
 
 
 • تور مشهد از تبریز با قطار 

 
خوب تور مشهد از تبریز، بی شک یکی از تورهای پرطرفدار داخلی در سالهای اخیر شناخته شده است که هم به صورت تور هوایی مشهد و هم تور مشهد زمینی از تبریز با قطار برگزار می ‌شود.
 
مردم شهر تبریز و سایر شهرهای استان ‌های آذری زبان کشورمان، از گذشته های دور عاشق و دلباخته اهل بیت الخصوص امام رضا (ع) بوده و هستند و این عشق و ارادت خاص تبریزی های عزیزمان باعث شده تا هر سال زائرین بسیاری در قالب تور مشهد از تبریز زمینی با قطار، عازم این شهر مقدس شوند.
 
همچنین مدت زمان سفر زمینی از تبریز به مشهد با قطار، نزدیک به 25 ساعت است. البته مسیر ریلی راه آهن تبریز به مشهد آنقدر زیباست که سختی و طولانی بودن مسیر آن برای مسافرین چندان دشوار و سخت نباشد.
 
در حال حاضر تنها قطارهای رجا در مسیر تبریز مشهد فعالیت دارند که شامل 4 مدل مختلف می‌ شوند:
 
 1. قطارهای 4 تخته تبریز – مشهد: قطار 3 ستاره خلیج فارس که مقرون به ‌صرفه و ارزان هستند. 

 2. قطار 3 ستاره طوس که واگن ‌های آن به واگن ‌های آلمان شرقی معروف ‌می باشد.

 3. قطار 3 ستاره شهاب که لوکس‌ ترین و گران ‌قیمت ‌ترین قطار در حال حرکت بین تبریز و مشهد می باشد.

 4. قطارهای 6 تخته vip تبریز - مشهد: قطار 3 ستاره میلاد که تنها قطار 6 تخته راه آهن تبریز به مشهد بوده و از نظر نرخ قیمتی، ارزان ‌ترین قطار این مسیر بشمار می رود.

سایر تورها

امتیاز 4.8 از 5 | از بین 322 امتیاز دهنده به تور مشهد با قطار
نظرات