تور پکن شانگهای

چین که دارای قدیمی ترین تمدن های تاریخ است، منابع طبیعی و همینطور باستانی زیادی داشته که به همین دلیل توجه گردشگران زیادی را به سمت خود جلب می کند. زیبایی ها و فرهنگ های قدیمی و گوناگون آن به قدری زیاد است که در یک سفر کوتاه قادر نیستید همه آنها را ببینید. به همین خاطر بهتر است از یک تور ترکیبی استفاده کنید تا از طریق آن بتوانید مراکز متعددی از این کشور را دیده و در نهایت تجربه های بیشتری از سفر به چین کسب کنید. از جمله شهرهای چین که در میان گردشگران از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند، می توان به پکن و شانگهای اشاره کرد. با رزرو این تور در واقع با یک تیر دو نشان زده اید! چرا که در واقع هزینه یک مسافرت را پرداخت می کنید، اما به بازدید از بهترین شهرهای چین مشغول می شوید.

 

معرفی تور پکن شانگهای


پکن که پایتخت چین است، به عنوان یکی از پرجمعیت ترین شهرهای این کشور شناخته می شود. بد نیست بدانید که پکن کانون فعالیت های مختلف و مهمی چون سیاسی، آموزشی و فرهنگی  کشور چین بوده و از آنجایی که مدت ها است در این جایگاه قرار دارد، به همین خاطر شاهد آثارهای باستانی گوناگونی در آن هستید. البته این موضوع بدان معنا نیست که با یک شهر سراسر تاریخی مواجه می باشید؛ بلکه پکن به خوبی توانسته آثارهای باستانی ارزشمند خود را در کنار سازه های مدرن و امروزی از یکدیگر تفکیک کند. به همین دلیل معمولا تمامی افراد از سفر به پکن لذت خواهند برد. گفتنی است این شهر پس از برگزاری المپیک سال 2008 جایگاه ویژه ای در میان افراد پیدا کرد و درست در آن زمان بود که توجه بسیاری به آن جلب شد. به گونه ای که امروزه از پکن به عنوان شهری بین المللی یاد می کنند. حال شانگهای برعکس پکن قطب فعالیت های اقتصادی چین محسوب شده و به همین دلیل فعالیت های تجاری زیادی در این شهر انجام می شوند. از جمله دلایلی که شانگهای به مرکز فعالیت های تجاری چین تبدیل شد، می توان به لازم نبودن ویزا برای ورود به آن اشاره کرد. همچنین در کنار این موضوع لازم به ذکر است که شانگهای از جمله زیباترین و مدرن ترین شهرهای چین محسوب شده و به همین خاطر گردشگران زیادی را مجذوب خود می کند. در مجموع پکن و شانگهای دارای تفاوت های اساسی و حال و فضای گوناگونی نسبت به یکدیگر هستند. در نتیجه تهیه تور پکن شانگهای برایتان خالی از لطف نخواهد بود. چون این فرصت را خواهید داشت که همزمان از دو شهر کاملا متفاوت از یکدیگر اما در عین حال جذاب دیدن نمایید.

 

قیمت تور پکن شانگهای

عوامل گوناگونی در تعیین قیمت نهایی تور نقش دارند. طبیعی است که اگر فصول پرگردشگر را برای سفر خود انتخاب کنید، باید هزینه نسبتا بیشتری را در مقایسه با زمانی پرداخت کنید که افراد تمایل چندانی به مسافرت ندارند. همچنین اگر هتل هایی که از درجه کیفیت متوسطی برخوردار هستند را برای اقامت خود برگزینید نیز تا حدود زیادی موفق می شوید که هزینه های سفرتان را کاهش دهید. موضوع دیگری در هزینه های سفرتان تاثیر گذار است نوع یلیط و شرکت هواپیمایی است که انتخاب می کنید. در این صفحه لیست قیمت تور پکن شانگهای ارائه شده است. به علاوه فراموش نکنید که شما با پرداخت هزینه یک سفر در واقع دو شهر این کشور را بازدید می کنید.

 

آفر تور پکن شانگهای

یکی از راه های دیگری که می توانید با استفاده از آن به کم کردن هزینه های خود کمک کنید، تهیه پکیجی مناسب و مقرون به صرفه از میان سایر پکیج های تورهای گردشگری است. همچنین برای آنکه از آفرهای تور پکن شانگهای با خبر شوید، می توانید به صورت پی در پی صفحه تورها در همین سایت را بررسی کنید تا جدیدترین شرایط و اطلاعات مورد نظرتان را بدست آورید. در این جا آفرهای مناسب و ایده آلی وجود دارد که می تواند هزینه های سفرتان را تا حد زیادی کاهش دهد.

 

شانگهای

 

دیدنی های پکن و شانگهای

جاذبه های پکن و شانگهای در مجموع زیاد بوده و به همین خاطر نمی توانید در فرصتی کوتاه از تمامی آنها بازدید نمایید. در نتیجه عاقلانه است که قبل از شروع سفرتان لیستی از بهترین جاذبه های این دو شهر تهیه کنید تا کارتان در این خصوص راحت تر شود. مثلا پارک بی‌های پکن جاذبه ای است که هم جنبه تفریحی داشته و هم تاریخی! به بیان واضح تر با ورود به این پارک می توانید پس از لذت بردن از محیط اطراف خود سری هم به کاخ درون آن که متعلق به قرن 10 میلادی می باشد، بزنید. علاوه بر آن قایق سواری در دریاچه این پارک را پشت گوش نیندازید و سعی کنید که از همه امکانات آن به نفع خود بهره ببرید تا خاطره ای به یادماندنی از این سفر در ذهنتان ماندگار شود. همچنین شهربازی شیجینگ شان هم یکی دیگر از جاذبه های پکن است که اوقات خوشی را برایتان به همراه می آورد. به خصوص اگر دارای کودک خردسالی هستید، حتما به این شهربازی سر بزنید. چون درون آن کاراکترهای کارتونی ژاپن و آمریکا توجه شما را به خود جلب خواهند کرد که دیدن آنها هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان جذابیت خاصی دارد. در مورد جاذبه های شانگهای هم می توان باغ یو را مثال زد که یکی از جاذبه هایی است که حتما باید از آن بازدید کنید. چون در حوالی این باغ بازارچه هایی را می بینید که در آنها انواع و اقسام صنایع دستی مردمان چین به فروش رفته که هر یک می توانند شما را وسوسه کنند که حداقل یکی از آنها را بخرید. منتها باید به یاد داشته باشید قیمت های این صنایع دستی به قدری است که می توانید با چانه زنی کمی از مقدار آنها بکاهید. همچنین اسکله و خیابان باند یکی دیگر از زیبایی های این شهر را به تصویر می کشد که برای قدم زدن های شبانه بسیار ایده آل می باشد. 

 

مدت تورایرلاین

مشاوره : 44014049-021 اینستاگرام نامی گشت تلگرام نامی گشت