تور پکن

چین جزو آن دسته از کشورهایی است که قدمتی دیرینه داشته و به همین خاطر به جرات می توان گفت که فرهنگی غنی و پر بار در میان مردمان آن رواج دارد و آداب و رسوم های رایج آنان حاصل چند دهه نیست. علاوه بر این موضوع چین در اکثر حوزه ها کشوری مقتدر بوده و امروزه دیگر قدرت آن بر کسی پوشیده نمی باشد. بد نیست بدانید که این کشور به لحاظ جغرافیایی در کوهستان هایی واقع شده که امکان دسترسی به آن راحت نبوده و به همین خاطر در طول تاریخ بسیاری از حملات به این کشور خود به خود دفع شده اند. همه این موارد در مجموع باعث شده اند تا بسیاری از کسانی که به مسافرت های خارجی علاقه مند هستند، مشتاق سفر به چین بوده تا بتوانند از آن بازدید نمایند.

 

معرفی تور پکن


پکن به عنوان پایتخت چین شهری است که در تمام طول سال گردشگران زیادی را می پذیرد. چون این شهر در هر فصلی زیبایی های به خصوص خودش را داشته و به همین خاطر افراد زیادی مایلند با اولین فرصت بدست آمده به آن سفر کنند. پکن که پس از شانگهای شهری بسیار پرجمعیت در چین و حتی جهان شناخته می شود، کانون انجام فعالیت های فرهنگی، تجاری، سیاسی و آموزشی است و به همین خاطر به راحتی می توان فهمید که میزان اهمیت آن در کشورش تا حد زیاد است. نکته جالب و قابل توجهی که در رابطه با پکن وجود دارد، این است که به محض ورود به آن با شهری آمیخته از تاریخ و المان های مدرنیته مواجه می شوید. در حالیکه ممکن است فکر کنید، این شهر به جهت آنکه پایتخت کشوری قدرتمند چون چین است که علم و دانش به سرعت در آن در حال بروز شدن می باشد، پس حتما باید شهری کاملا لوکس و امروزی باشد. در واقع پکن با حفظ آثارهای باستانی خود و گنجاندن ساختمان هایی جدید و امروزی به معنای واقعی کلمه شهری همه چیز تمام تلقی می شود. علاوه بر اینها جاذبه های منحصر به فرد و دیدنی آن هر یک به تنهایی عامل مهمی در جذب گردشگران محسوب می شوند. جاذبه هایی که هر کدام جنبه های مختلفی چون فرهنگی_هنری، تاریخی، طبیعی و... داشته و به همین خاطر افراد هر سلیقه ای که داشته باشند، می توانند فضاهای مورد علاقه خود را به راحتی در این شهر بیابند. ضمنا جاذبه های برجسته ای چون دیوار چین و شهر ممنوعه نیز در پکن واقع بوده که ممکن نیست تعریف آنها به گوش کسی نرسیده باشد. در رابطه با مذهب مردمان پکن نیز باید گفت که حزب کمونیست در این شهر برقرار بوده و در واقع مردمان آن درکی از وجود خداوند نداشته و به او معتقد نیستند. به طور کلی اما ساکنین این شهر می توانند مطابق با قانون اساسی کشورشان یکی از ادیان بودایی، کاتولیک، اسلام، تائوئیسم و پروتستان را به عنوان دین خود برگزینند. همچنین آب و هوای پکن تا حدود بسیار زیادی به آب و هوای پایتخت کشور خودمان تهران شباهت داشته و از این بابت ساده تر می توان وضعیت آب و هوایی در فصول مختلف سال را در این شهر بررسی کنید. فقط باید در نظر داشت که زمستان های پکن تا حدود زیادی سرد و طاقت فرسا بوده و لازم است که این نکته را در گوشه ای از ذهنتان به خاطر بسپارید.

 

قیمت تور پکن

به بیان ساده می توان گفت که برای تعیین قیمت تور پکن رقم مشخصی را نمی توان مطرح کرد؛ چرا که عوامل زیادی هزینه نهایی را تغییر می دهند. در واقع کاملا به انتخاب های شما بستگی خواهد داشت که سفر به پکن در نهایت چه قیمتی برایتان تمام شود. مثلا در فصل هایی که گردشگران تمایل چندانی نسبت به سفر از خود نشان نمی دهند، می توانید قیمت های مناسبی از تورهای پکن را بیابید. همچنین با رزرو هتل های دو یا سه ستاره و انتخاب پروازهای داخلی تا حدود زیادی می توانید از بالا رفتن هزینه های خود جلوگیری کنید.

 

آفر تور پکن

در بالا برخی از راه های صرفه جویی در هزینه های سفر به شما معرفی شد؛ اما بهترین و عاقلانه ترین کار این است که با انتخاب یک تور گردشگری متناسب با شرایطتان از بابت پایین ماندن مخارج خود اطمینان حاصل کنید. چون آژانس های گردشگری معمولا پکیج های مختلفی را برای قشرهای گوناگون ارائه می دهند. به این ترتیب شما باید ارزان ترین تور را انتخاب کنید تا به این ترتیب سفری خارجی اما مقرون به صرفه داشته باشید. البته تور ارزان قیمت به این معنا نیست که خدمات ضعیفی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. بلکه برگزارکننده های تور با آموزش هایی که دیده اند، از مهارت های کافی برخوردار بوده و خدماتی ایده آل اما نسبتا ارزان را به شما ارائه می دهند. حال برای کسب اطلاعات بیشتر از پکیج های مختلف می توانید به صفحه تور در همین سایت مراجعه کنید.

 

دیدنی های پکن

پکن در برگیرنده جاذبه های مختلفی بوده و به همین خاطر چندان نمی توان به صورت گسترده در مورد آنها صحبت کرد؛ اما به طور کلی در هر زمینه ای که علاقه داشته باشید، می توانید جاذبه مورد نظرتان را در این شهر بیابید. مثلا میدان تیانانمن بنایی ساخته شده به سبک شوروی است که جنبه فرهنگی و باستانی در این شهر داشته و افراد زیادی جهت بازدید از آن اقدام می کنند.

 

پکن

 

همچنین از برج طغرل، برج ناقوس و معبد یانگ هی لاما نیز می توان به عنوان جاذبه های تاریخی و مذهبی پکن یاد کرد که قدمتی دیرینه در این شهر دارند. علاوه بر اینها کاخ ممنوعه به عنوان یکی از بزرگترین کاخ های شناخته شده در جهان و نیز دیوار بلند چین از جمله دیگر جاذبه های پکن هستند که با استقبال خوب گردشگران بسیاری مواجه می شوند.

مدت تورایرلاین


مشاوره : 44014049-021 اینستاگرام نامی گشت تلگرام نامی گشت