تور شانگهای

چین کشوری است که هر ساله گردشگران زیادی مایل به بازدید از شهرهای آن هستند. به خصوص افرادی که به جستجو کردن و آشنایی با آداب و رسوم و فرهنگ های مختلف مردمان جهان علاقه بسیاری دارند، سعی می کنند از طریق سفرهای خارجی این خواسته و تمایل خود را محقق کنند. حال از جمله کشورهایی که مورد توجه افراد زیادی قرار می گیرد، چین می باشد. چرا که قدمت طولانی و پیشرفت های چشمگیر آن در هر زمینه ای باعث می شود که گردشگران در مورد آن کنکاش هایی داشته باشند تا به این طریق بیشتر با آن و تاریخ دیرینه اش آشنا شوند.

 

معرفی تور شانگهای


ز جمله شهرهایی که در این زمینه به افراد کمک زیادی می کند، شانگهای می باشد. چون در این شهر پر جمعیت چیزی که توجه هر فردی را به خود جلب می کند، وجود افراد با فرهنگ های مختلفی است که به زبان های متنوعی صحبت می کنند. شاید برایتان جای سوال پیش آمده باشد که دلیل این امر چه چیز می تواند باشد؟ در جواب به این سوال باید گفت که در واقع جنگ جهانی دوم موجب شد که بسیاری از افراد قصد مهاجرت به این شهر را داشته باشند. به همین خاطر شانگهای به ندرت پر شد از زبان و فرهنگ های مختلف. البته این تفاوت فرهنگ ها و زبان باعث دوری ساکنین این شهر نشد، بلکه برعکس با اتحاد یکدیگر توانستند شانگهای را به پیشرفت قابل توجهی برسانند. به گونه ای که امروزه از شانگهای به عنوان نماد شکوفایی اقتصادی و صنعتی کشور چین یاد می کنند. البته گفتنی است که شانگهای تنها در اقتصاد و صنعت مطرح نبوده و در زمینه تجارت جهانی نیز حرف اول را می زند. همچنین در رابطه با فرهنگ های رایج در شانگهای باید نکته ای را بدانید. فرهنگ شکل گرفته در شانگهای ترکیبی از فرهنگ غرب و فرهنگ قدیمی این شهر است. به گونه ای که موارد مثبت و پیشرفته را از فرهنگ غرب برداشته و مابقی به فرهنگ سنتی شانگهای مربوط می شود؛ اما در هر صورت این موضوع باعث نشده تا جلوه نه چندان جالبی از فرهنگ مردمان این شهر به نمایش در بیاید. بلکه خلاف آنچه که ممکن است تصورش را داشته باشید، در مجموع فرهنگی متفاوت و جالب را به خود اختصاص داده اند. در مورد جاذبه های گردشگری آن نیز باید گفت که با بازدید از آنها اوقات خوش و جالبی را تجربه خواهید کرد. چون در این شهر جاذبه ها از تنوع خوبی برخوردار بوده و به همین خاطر از بازدید آنها خسته نمی شوید. به بیان واضح تر در شانگهای هم جاذبه های مدرن و هم جاذبه های تاریخی و طبیعی وجود دارد که می توانید با سر زدن به هر یک از آنها خود را تا حدود زیادی در طول سفرتان سرگرم کنید. تعداد جاذبه های این شهر به قدری زیاد است که بدون شک در یک سفر کوتاه مدت قادر به بازدید از تمامی آنها نخواهید بود. پس بهتر است با ترتیب دادن یک برنامه ریزی درست سعی کنید که از بیشتر جاذبه های آن دیدن کنید. چون که واقعا ارزشش را داشته و برایتان خاطره و تجربه ای متفاوت به همراه می آورد. همچنین آب و هوای شانگهای نیز نیمه گرمسیری و مرطوب بوده و به این ترتیب شاهد 4 فصل کاملا متفاوت از هم در این شهر می باشید. زمستان هایی که سرمای آن قابل تحمل بوده و در طول آن چند بار بیشتر برف نمی بارد و تابستان و پاییزی که ممکن است طوفان هایی را با خود به این شهر به همراه بیاورند، ممکن است شما را غافلگیر کنند. به همین خاطر بهتر است که پس از بررسی و تحقیق دقیق در مورد آب و هوای شانگهای در تاریخ های مختلف سال زمان سفر خود را تعیین کنید.

 

قیمت تور شانگهای

مسلما گردشگران دوست دارند که با هزینه ای پایین و نسبتا ایده آل به سفرهای خارجی خود خاتمه دهند. به همین خاطر اغلب به دنبال تورهایی هستند که از قیمت پایینی برخوردار بوده و به این ترتیب بتوانند در مخارجشان صرفه جویی به عمل آورند؛ اما باید به یاد داشته باشید که همیشه تور ارزان تنها راه حل ممکن نیست. بلکه شما می توانید با اقداماتی چون اقامت در هتلی متوسط اما در عین حال با کیفیت و انتخاب پروازهای داخلی تا حدود زیادی هزینه های خود را پایین نگه دارید. همچنین می توانید در فصل هایی اقدام به سفر کنید که معمولا تعداد کمی از گردشگران تصمیم به مسافرت می گیرند. به این ترتیب برگزارکننده های تور قیمت هایشان را تا حدودی پایین می آورند تا از طریق آن جذب گردشگر داشته باشند.

 

آفر تور شانگهای

بد نیست بدانید که برگزارکننده های تور به فکر هر قشری از گردشگران بوده و به همین خاطر پکیج های مختلفی را ارائه می دهند تا افراد با شرایط متفاوت قادر به رزرو آنها باشند. به همین خاطر می توانید با انتخاب پکیجی نسبتا ارزان سفری خارجی اما مقرون به صرفه را تجربه کنید. فقط باید در نظر داشته باشید که در پکیج های ارزان قیمت خبری از امکانات و خدمات لاکچری و درجه یک نیست، بلکه خدمات با کیفیتی قابل قبول در اختیار شما قرار می گیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید در همین سایت به صفحه تورها مراجعه کرده و در نهایت تصمیمتان را بگیرید.

 

شانگهای

 

دیدنی های شانگهای

همانطور که پیش تر گفته شد، شانگهای دارای جاذبه های متنوع و بسیاری است که هر یک جذابیت های به خصوص خودشان را برای گردشگران دارند. بنابراین بدیهی است که نتوان در مورد همه آنها صحبت کرد؛ اما به طور کلی می توان به جاذبه هایی چون شهربازی هپی ولی، خیابان نانجینگ، باغ وحش، موزه هنر، دیزنی لند، موزه علم و فناوری، معبد و... اشاره کرد که بدون شک از بازدید از هر یک از آنها بسیار لذت خواهید برد.

مدت تورایرلاین


مشاوره : 44014049-021 اینستاگرام نامی گشت تلگرام نامی گشت